KMO

15.03.2014 - 16.03.2014 (Ege Üniversitesi Yusuf Vardar Mötbe Kültür Merkezi)

 

Genel Bilgiler

II. BİYOMÜHENDİSLİK ÖĞRENCİ KONGRESİ VE 11. BİYOMÜHENDİSLİK GÜNLERİ 

Etkinlik Teması:İş Hayatındaki Biyomühendisler

15 -16 MART 2014

İZMİR/BORNOVA

Değerli Arkadaşlar,

İlki Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi‘ nde gerçekleşen ve verimli sonuçlar alan Biyomühendislik Öğrenci Kongresi`nin devamı niteliğinde Ege Üniversitesi Biyomühendislik Topluluğu öğrencileri, Kimya Mühendisleri Odası, BİYO-MEDAK ve Ege Bölge Şubesi öğrenci üyeleri ile birlikte düzenlediğimiz,  II. Biyomühendislik Öğrenci Kongresi` ne hepinizi bekliyoruz.

Merkezinde öğrenci olan, güncel bilimsel gelişmeleri, biyomühendislik ve diğer disiplinlerde yapılan çalışmaları ve mesleğin geleceğini öğretim üyeleri ve öğrencilerin yapacağı sunumlar ve yuvarlak masa toplantıları eşliğinde tartışmaya açıyoruz.

Kongre kapsamında Biyoproses ve Uygulamaları, Doku Mühendisliği, Yapay Organ Geliştirilmesi, Biyomedikal Uygulamaları, Moleküler Genetik, Hayvan Doku Kültürü, Bitki Doku Kültürü, Süper Kritik Akışkan Teknolojileri, Algal Teknoloji, Çevre Biyoteknolojisi, Biyoenerji, Endüstriyel Mikrobiyoloji, Doğal Ürün Teknolojisi, Plazma Esaslı Teknoloji, Moleküler Kanser Biyolojisi konuları hedeflenmiştir.

Biyomühendislik gelişmelerini takip etmek, var olan çalışmalar hakkında bilgi sahibi olmak ve biyomühendislik bilincini sağlamlaştırmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz öğrenci kongremizle tüm biyomühendislik öğrencilerine bu sene İzmir‘den sesleniyoruz. Bu organizasyonu gelenekselleştirme amacıyla kongre sonunda seneye bu organizasyonu düzenlemeye aday olmak isteyen üniversitelerimiz arasında bir seçim yapılacaktır.


 
 
 
 
  
 

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME