KMO

ODAMIZDAN; CHP, BİRGÜN, CUMHURİYET VE EVRENSEL GAZETELERİNE ZİYARET

    Yayına Giriş Tarihi: 21.09.2017  Güncellenme Zamanı: 21.09.2017 17:11:21  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 21.09.2017 17:11:16

Odamız yönetim kurulunun görevden alınması için açılmış olan davanın 25 Eylül günü gerçekleşecek olan duruşması ile ilgili olarak destek ve bilgilendirme amaçlı Cumhuriyet Halk Partisi ile Birgün, Cumhuriyet ve Evrensel gazeteleri ziyaret edilmiştir.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının şikayeti üzerine Oda Yönetim Kurulumuzun görevden alınması için açılan davaya destek istemek üzere Cumhuriyet Halk Partisi genel Merkezi ziyaret edilerek Genel Başkan Yardımcısı Antalya Milletvekili Sn. Çetin Osman Budak ile görüşülerek gerçekleştirilmek istenen haksız ve hukuksuz işlemle ilgili kendilerine bilgi verilmiştir.

Aynı kapsamda Birgün Gazetesinin Ankara Bürosu ziyaret edilerek Ankara Temsilcisi sn. Yaşar Aydın bilgilendirilmiştir. Akabinde Cumhuriyet Gazetesi Ankara Bürosu ziyaret edilerek Ankara Temsilcisi Sn. Erdem Gül ziyaret edilerek dava süreci ile ilgili olarak kendilerine bilgi verilmiştir. Akabinde Evrensel gazetesi Ankara Temsilciliği de ziyaret edilmiş ve yetkililer bilgilendirilmiştir. 

Okunma Sayısı: 182

Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME