KMO

CUMHURBAŞKANI ADAYI MUHARREM İNCE, TMMOB`Yİ ZİYARET ETTİ

    Yayına Giriş Tarihi: 28.05.2018  Güncellenme Zamanı: 28.05.2018 16:55:52  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 28.05.2018 16:54:58

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi adayı olan Muharrem İnce, beraberinde CHP Genel Başkan Yardımcıları ve Milletvekillerinden oluşan heyetle, 26 Mayıs 2018 tarihinde TMMOB`ye ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette Muharrem İnce ülke gündemi ve seçim sürecine ilişkin görüşlerini aktardı. TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz‘ın konuşmasıyla başlayan ziyarette, İnce TMMOB‘nin meslek alanları ve ülke demokrasisi üzerine değerlendirme ve önerilerini dinledi. TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, Muharrem İnce‘ye TMMOB‘nin politikaları, etkilik sonuç bildirgeleri ve TMMOB yayınlarının bulunduğu bir set hediye etti. Muharrem İnce‘nin konuşmasının ardından Oda başkanlarımız görüş, öneri ve sorularını ilettiler.

Sorularla ve katkılarla zenginleşen ziyarette TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, TMMOB Yönetim Kururu Üyeleri Züber Akgöl, Ekrem Poyraz, Kemal Zeki Taydaş, Mehmet Çelik, A. Deniz Özdemir, Hasan Hüseyin Çetinkaya, Halil Kavak, Ali Fahri Özten, Cemalettin Küçük, Feramuz Aşkın, Ali Rıza Atasoy, TMMOB Genel Sekreteri Dersim Gül, TMMOB Teknik Görevli Eren Şahiner, Oda Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Yunus Yener (MMO), Özden Güngör (ZMO), Cemal Gökçe (İMO), Eyüp Muhcu (MO), Orhan Kasap (HKMO), Ayşegül Oruçkaptan (Peyzaj MO), Ali Uğurlu (KMO), Fırat Çukurçayır (Meteoroloji MO), Yılmaz Şengül (ÇMO),  Gazi İpejk (EMO), Orhan Sarıaltun (ŞPO), Şevket Demirbaş (JFMO), Emre Fidan (TMO), Yüksel Kurt (PMO), Ayhan Yüksel (Maden MO), Utkan Güneş (Metalurji ve Malzeme MO), Bahattin Sarı (İMO), Cem Nuri Aldap (BMO), Taylan Özgür Yıldırım (BMO) katıldı. 

Okunma Sayısı: 167

Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME