KMO

MESLEĞE HOŞGELDİNİZ

    Yayına Giriş Tarihi: 30.05.2018  Güncellenme Zamanı: 30.05.2018 17:21:20  Yayınlayan Birim: ESKİŞEHİR BÖLGE ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 30.05.2018 16:49:02

Eskişehir Anadolu Üniversitesi , Bilecik Şeyh Edebali ve Afyon Kocatepe üniversitelerinin  Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olan öğrenci üyelerimiz için üniversitelerdeki bölümlerde yapılan MESLEĞE HOŞGELDİNİZ  toplantıları düzenlendi.

Öğrencilerimize Kimya Mühendisliği Bölüm Başkanlarımızında katılımı ile yapılan etkinliklerde oda rozeti ve çeşitli hediyeler verildi. 

Anadolu Üniversitesi‘nde yapılan toplantıda Mühendislik Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Süleyman KAYTAKOĞLU tarafından Yönetim  Kurulu Başkanımız Sayın Kenan ÇALIŞIR‘a ve Üniversite Danışma Kurulu Üyemiz Sayın Hikmet ŞİMŞİREL‘e Üniversiteye ve öğrencilerimize  Bölge Temsilciliğimiz tarafından verilen destek için birer plaket takdim edilmiştir. 

Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan ÇALIŞIR etkinlikte  yaptığı konuşmada;

Kamu  çalışanı olmayan Kimya Mühendislerinin işe başlamak için Kimya Mühendisleri Odasına üye olmalarının yasal bir zorunluluk olduğunu ve yeni mezunlara  meslek odalarına sahip çıkmalarını ve destek vermelerini söyledi. Mezuniyet sonrası odanın vereceği meslek içi eğitimlere ve odamızın etkinliklerine katılmalarını tavsiye etti. Ve yeni meslektaşlarımıza yaşamlarında başarılar dilerim." dedi. 

Okunma Sayısı: 123

Eskişehir Bölge Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME