KMO

13. ULUSAL KİMYA MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ

    Yayına Giriş Tarihi: 31.08.2018  Güncellenme Zamanı: 31.08.2018 16:32:01  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 31.08.2018 16:31:54

On üçüncüsü Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi tarafından düzenlenecek olan Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresi 3-6 Eylül 2018 tarihleri arasında Van ilinde gerçekleştirilecektir.

Düzenleyici ve destekleyicileri arasında Odamızın da bulunduğu kongreye Odamızı temsilen yönetim kurulu başkanımız Dr. Ali Uğurlu, Onur kurulu üyemiz Bülent Atamer ve Ege Bölgesi şube başkanımız Saadet Çağlın katılacaklardır. Oda yönetim kurulu başkanımız Dr. Ali Uğurlu ilk gün açılış konuşması yapacaktır. Kongrenin ikinci gününde ise "Kimya Mühendisleri Odası Paneli" düzenlenecektir. Odamızı temsilen Kongreye katılan kişiler bu panelde sözlü bildiri sunumunda bulunacaklardır. Bu panelde; "Kimya Mühendislerinin Ülkelerinin Geleceğine ve Kendi Geleceklerine Bakışı: Mesleki Tatmin, Gelecek Umudu, Ücretler, Statü, Örgütlenme, Meslek  Alanına Dair Söz Hakkı"

Bülent Atamer, "Üniversite - Sanayi İşbirliğinde Kimya Mühendisleri Odasının Rolü" Saadet Çağlın, "Kimya Mühendisliği Eğitimi Analizi ve Paradigması Üzerine" isimli bildiri de Dr. Ali Uğurlu tarafından sunulacaktır.

Kongre bilgilerine; 

http://ukmk2018.kongresi.gen.tr/

kongre programına da

http://ukmk2018.kongresi.gen.tr/page.php?p=kongre_programi  den ulaşabilirsiniz.


Okunma Sayısı: 216

Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME