KMO

TMMOB 45. DÖNEM II. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 11.02.2019  Güncellenme Zamanı: 11.02.2019 17:11:47  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 11.02.2019 17:08:57

45.Dönem TMMOB II. Danışma Kurulu Toplantısı 9 Şubat 2019 Cumartesi günü TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisi’nde gerçekleştirildi.

II.Danışma Kurulu toplantısı TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin KORAMAZ`ın açılış konuşmasıyla başladı. KORAMAZ, TMMOB`nin demokrat ve yurtsever karakterinden, emekten ve halktan yana duruşundan, ırkçılığın ve gericiliğin karşısında barıştan yana tutumundan söz etti. Gücünü üyesinden ve bilimden alarak insan hakları ihlallerine karşı insan onurunun korunmasından yana; meslek ve meslektaş sorunlarına eğilen TMMOB çalışmalarına değindi. Ardından TMMOB Genel Sekreteri Dersim GÜL, TMMOB`nin I. Danışma Kurulu`ndan bu yana geçen 4 aylık dönemde yaptığı çalışmalar, TMMOB`ye bağlı Odalar, İl Koordinasyon Kurulları, örgüt içi toplantıları, etkinlikler ve yayınlar konusunda geniş kapsamlı bir sunum yaptı.

244 TMMOB Yöneticisinin katıldığı toplantıya: ODA Başkanımız Dr. Ali Uğurlu, Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Osman Özgün, Ayfer Güçlü Aras, Korman Obuz,  Denetleme Kurulu Üyemiz Sadi Elidemir, TMMOB Yürütme Kurulu Üyemiz   Besleme, Genel Sekreterimiz Halil Kavak, Denizli Şube II. Başkanımız Celal Güzelyürek, Güney Şube Başkanımız Ümit Türkmen, Bursa Şube Başkanımız Rengin Demiröz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ege Bölge Şb Başkanımız Mehlika Koç, Ankara Şb. Yönetim Kurulu üyeleri ve Ankara şube üyelerimiz katılmışlardır. 

Okunma Sayısı: 96

Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME