KMO

GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE TEMSİLCİLİĞİMİZ İLE BULUŞTUK

    Yayına Giriş Tarihi: 06.05.2019  Güncellenme Zamanı: 06.05.2019 17:40:37  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 06.05.2019 16:17:22

Şubelerimizin sorunlarını ve işlerliğini yerinde değerlendirmek, şube çalışmalarını izlemek ve üyelerimizle yerinde buluşarak üye sorunlarını paylaşmak, onları Oda Merkezimizin yaptığı çalışmalardan haberdar etmek amacıyla düzenlediğimiz şube-üye - genel merkez buluşmasının onbirincisini Güneydoğu Anadolu Bölge Temsilciliğimizde gerçekleştirdik.

Genel Merkez yönetim kurulu başkanımız Dr. Ali Uğurlu ile yönetim Kurulu üyemiz Osman Özgün` ün katıldığı buluşmada bağlı il temsilcileri ve üyelerle  bir araya  gelinmiş  ve şube faaliyetleri ve işlerliğinin değerlendirildiği  bir toplantı gerçekleştirilmiştir.

Toplantıda yönetim kurulu üyemiz Dr. Ali Uğurlu ile yönetim Kurulu üyemiz Osman Özgün Genel Merkez çalışmaları hakkında, Şube Başkanı Niyazi Kavar da  şube çalışmaları hakkında bilgi vermişlerdir. Şanlıurfa il temsilcimiz Mehmet Melik ile Mardin il temsilcimiz Muammer Özhan da kendi illeri ile ilgili konularda açıklamalarda bulunmuşlardır. Bu buluşmada üyelerin ve odamızın  mesleki, sorunları tartışılarak, katılımcılara Genel Merkez çalışmaları hakkında bilgi verilmiştir.

Okunma Sayısı: 71

Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME