KMO

MESLEĞE HOŞGELDİNİZ

    Yayına Giriş Tarihi: 20.05.2019  Güncellenme Zamanı: 20.05.2019 14:09:03  Yayınlayan Birim: ESKİŞEHİR BÖLGE ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 20.05.2019 13:40:04

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümünden 2019 yılında Mezun olan Meslektaşlarımıza Bölge Temsilciliği olarak MESLEĞE HOŞGELDİNİZ diyoruz.

 Eskişehir   Osmangazi Üniversitesi   Kimya Mühendisliği Bölümünden  2019 yılı Mezunlarımıza "MESLEĞE HOŞGELDİNİZ" denildi.   Osmangazi Üniversitesi Mühendislik- Mimarlık Fakültesi Dekan yardımcısı Prof. Dr. Hakan DEMİRAL, Kimya Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Neşe ÖZTÜRK ve  Kimya Mühendisliği Bölümü Prof. Dr Ayşegül AŞKIN‘ın Katılımıyla Odamızda toplantı gerçekleşmiştir. 

Etkinlik sonunda meslektaşlarımıza çeşitli hediyeler verildi ve oda rozetleri takıldı. TMMOB Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan ÇALIŞIR etkinlikte  yaptığı konuşmada;

Kamu  çalışanı olmayan Kimya Mühendislerinin işe başlamak için Kimya Mühendisleri Odasına üye olmalarının yasal bir zorunluluk olduğunu ve yeni mezunlara  meslek odalarına sahip çıkmalarını ve destek vermelerini söyledi. Mezuniyet sonrası odanın vereceği meslek içi eğitimlere ve odamızın etkinliklerine katılmalarını tavsiye etti. Ve yeni meslektaşlarımıza yaşamlarında başarılar dilerim." dedi.

Okunma Sayısı: 40

Eskişehir Bölge Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME