KMO

TARIMDA MİLLİ BİRLİK PROJESİ VE TARIM ŞURASI TOPLANTISINA KATILDIK

    Yayına Giriş Tarihi: 05.08.2019  Güncellenme Zamanı: 05.08.2019 17:54:42  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 05.08.2019 14:59:58

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından 2019 yılı Ekim ayında III. Tarım ve Orman Şûrası düzenleneceğinin belirtilmesi üzerine, Şûra öncesinde ZMO ve sektör bileşenlerinin katılımı ile ortak bir çalışma yapılması için 2 Ağustos 2019 Cuma günü ZMO Mehmet Yüceler Eğitim Salonunda bir toplantı düzenlenmiştir.

ZMO Genel Başkanı Özden GÜNGÖR ve TÜRKTOB Genel Başkanı Savaş AKCAN`ın konuya ilişkin açıklamaları ile başlayan toplantıya; Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Ali UĞURLU ve Oda Yönetim Kurulu Üyemiz Osman ÖZGÜN, Gıda Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Zeki TAYDAŞ, Peyzaj Mimarları Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayşegül ORUÇKAPTAN, BESD-BİR Genel Sekreter Yardımcısı Aslı İLGEN, TARMAKBİR Genel Sekreteri M. Selami İLERİ, Tarım Orman İş Genel Hukuk ve TİS Sekreteri Hasan ÖZER, Türkiye Ziraatçılar Derneği`n den Nusrettin AYDIN, TÜRKTOB Genel Sekreteri Dr. Muhteşem TORUN ve TÜRKTOB Basın Danışmanı Umut Galip ÖZDİL, Türkiye Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği Başkanı Fehmi KİRAZ, Tüketici Hakları Derneği (TÜDEF/TÜKODER) Genel Başkanı Aziz KOÇAL, Türkiye Halciler Federasyonu Başkanı Yüksel TAVŞAN, MEYED Genel Sekreteri İpek İŞBİTİREN, Yum-Bir Genel Sekreteri Dr. Hüseyin SUNGUR, ZİMİD Proje Koordinatörü Burcu HAMLECİ, ve Bilal Emre ARSLAN, TMMOB Yürütme Kurulu Üyesi Baki Remzi SUİÇMEZ katılmışlardır.

Toplantıda: Tarım Şûrası ve Tarımda Milli Birlik Projesi hakkında karşılıklı değerlendirmeler yapılarak ileri bir tarihte konuya ilişkin ortak bir basın açıklaması yapılmasına karar verilmiştir.

  

Okunma Sayısı: 84

Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME