KMO

26.09.2019 - 28.09.2019 (İZMİR - TÜRKİYE)

 

Genel Bilgiler

AMAÇ VE KAPSAM

Bu etkinlik temizlik ve kişisel bakım ürünleri ve üretim teknolojileri alanlarında, yeniliklerin ve uygulanması gereken stratejilerin saptanmasına katkıda bulunmak amacı ile, TMMOB Kimya Mühendisleri Odası (KMO) Ege Bölge Şubesi koordinatörlüğünde ilgili sanayi ve bilim çevrelerinin katılım ve katkıları ile düzenlenmektedir. KMO aynı konuda 1997 ve 2000 yıllarında ulusal, 2011, 2013 ve 2016 yıllarında ise uluslararası olmak üzere beş başarılı sempozyum düzenlemiştir.

Bu yıl düzenlenen etkinliğimizde, insan ve toplum sağlığı, çevre duyarlılığı, sürdürülebilir yaşam ve yalınlaştırarak geliştirme ilkeleri gözetilerek, temizlik ve kişisel bakım ürünleri ve teknolojilerinin, sektörün tüm tarafları ile tartışılması ve geleceğe yönelik yol haritasının belirlenmesi amaçlanmıştır.

Etkinlik "IV. Uluslararası Temizlik, Kişisel Bakım Ürünleri ve Üretim Teknolojileri Sempozyumu ve Sergisi" adıyla 26-27-28 Eylül 2019 tarihleri arasında, İzmir Euphoria Aegean Resort & Spa Hotel`de gerçekleştirilecektir. Sempozyum programı için buraya tıklayınız.

Sizleri TMMOB Kimya Mühendisleri Odası adına sempozyum ve serginin başarısına geniş katılım ve bildiri çeşitliliği ile katkı yapmaya davet ediyoruz.

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası

Kongre Yürütme ve Düzenleme Kurulu


 
 
 
 
  
 

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME