KMO

TMMOB KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI LPG OTOGAZ İSTASYONLARINDA GÖREV YAPACAK SORUMLU MÜDÜRLERE EĞİTİM DÜZENLEDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 08.10.2013  Güncellenme Zamanı: 08.10.2013 15:22:53  Yayınlayan Birim: ESKİŞEHİR BÖLGE ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 08.10.2013 15:21:47

KMO Eskişehir Bölge Temsilciliği İlgili yasalar ve yönetmelikler gereği Konularında uzman Kimya mühendisleri tarafından 25-26-27-28-29 EYLÜL 2013 tarihlerinde LPG Sorumlu Müdürlük Eğitimi Düzenlendi.

KMO Eskişehir Bölge Temsilciliği İlgili yasalar ve yönetmelikler gereği Konularında uzman Kimya mühendisleri tarafından  25-26-27-28-29 EYLÜL 2013 tarihlerinde LPG  Sorumlu Müdürlük yapacak olan KİMYAGER`lere yönelik 5 günlük eğitim, Kimya Mühendislerine ve TMMOB(Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği)`ne bağlı Jeoloji, İnşaat, Elektrik,Jeofizik,Ziraat Mühendislerine de 27-28-29 EYLÜL 2013 tarihlerinde 3 günlük eğitim verilmiştir.Eğitimlere toplam 35 kişi katılmıştır. Eğitim sonrasında Ankara Yolundaki Karacan Petrol Tesislerine gidilip öğrenilen konular hakkında uygulama eğitimi gerçekleştirildi. Eğitimi başarı ile tamamlayan katılımcılara TMMOB Kimya Mühendisleri Odası tarafından LPG Sorumlu Müdürlük Eğitimi Sertifikası verilmiştir. 

Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan ÇALIŞIR ; 

"Yurttaşlarımızın, evlere tüplü dağıtım yapan LPG personellerinden, araçlara LPG dolum ve boşaltım yapanlara kadar tüm çalışanlara; eğitim belgelerini sormaları gerekmektedir. Aynı şekilde LPG oto gaz istasyonları ile dolum tesislerinde görevli "Sorumlu Müdürlerin de eğitimden geçmiş ve belgelendirilmiş olmaları gerekmektedir. Eğitimler konusunda firma ve kuruluşlar ile çalışanlar yanı sıra bizzat tüketiciler de duyarlı davranmalıdır. Eksik, ihmal ve kusurlara karşı tüm toplum olarak tavır alınmalıdır. 

Bu sektördeki birikmiş sorunların altından ancak böylesine bir işbirliği ve hızla yürütülecek bir eğitim seferberliği ile kalkılabileceğini biliyoruz. 

LPG Sektöründe TMMOB Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir`de üzerine düşeni yapıyor, yapmaya devam edecektir. 

Ayrıca TMMOB Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği olarak meslektaşlarımıza yönelik meslek içi eğitimlerimizi bu dönemde talep olduğu sürece düzenlemeyi düşünmekteyiz".

TMMOB

Kimya Mühendisleri Odası

Eskişehir Bölge Tem.Y.K.a.

Kenan ÇALIŞIR – Başkan

Oda Sicil No:10591

Okunma Sayısı: 704

Eskişehir Bölge Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME