KMO

GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ II. OLAĞAN GENEL KURULU

    Yayına Giriş Tarihi: 04.01.2014  Güncellenme Zamanı: 06.01.2014 11:02:14  Yayınlayan Birim: GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE ŞUBE  
 

II. OLAĞAN GENEL KURULU

 Kimya Mühendisleri Odası Güneydoğu Anadolu Bölge Temsilciliğinin II. Olağan Genel Kurul Toplantısı 28 Aralık 2013 Cumartesi günü yapıldı.

 Toplantının Roboski katliamının  ikinci yıldönümüne rastlaması nedeniyle, ilk olarak, genel kurulda Roboski katliamının ve bu katliamın yapılmasının üzerinden iki yıl geçmesine rağmen faillerinin hala adalet önüne çıkarılmamasının, kınanmasına oy birliğiyle karar verildi. İkinci olarak bu günlerde hükümet ile yargı arasında yaşanan sorunlara ve idarenin yargıya müdahale anlamına gelecek her türlü karşı müdahaleye karşı olduğumuzu ve yolsuzlukla suçlananların da bir an önce yargı önüne çıkarılmasının sağlanmasına dikkat çekilmesine oy birliği ile karar verildi.

 Ardından yönetim kurulu tarafından son iki yılda gerçekleştirilen faaliyetler ile gelir-gider durumunu içeren mali raporlar görüşülmüş ve ayrıca önümüzdeki dönem gerçekleştirilmesi istenen faaliyetler konusunda üyelerin önerileri alınmıştır.

 Genel Kurulda; Niyazi KAVAR, Suat ÖNEN, Zülfü Ahmet BAŞIBÜYÜK, Pervin ARSLAN ve Muammer ÖZHAN‘ın Yönetim Kuruluna seçilmelerine oy birliğiyle karar verilmiştir.

 II. Olağan Genel Kurulda seçilen yönetim kurulu ilk toplantısında aşağıda belirtilen şekilde görev dağılımına karar vermiştir.

   Başkan: Niyazi KAVAR

   Başkan Yardımcısı: Suat ÖNEN

   Sekreter: Pervin ARSLAN

   Sayman: Z. Ahmet BAŞIBÜYÜK

   Üye: Muammer ÖZHAN 

Okunma Sayısı: 756

Güneydoğu Anadolu Bölge Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME