KMO

KMOBİS ÜYE BÖLÜMÜ AÇILDI!

    Yayına Giriş Tarihi: 20.04.2015  Güncellenme Zamanı: 20.04.2015 12:31:22  Yayınlayan Birim: GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 20.04.2015 12:31:12

KMOBİS (Kimya Mühendisleri Odası Bilgi İşletim Sistemi) Üye bölümü siz değerli üyelerimizin kullanımına açılmıştır. Artık bilgilerinizi buradan güncelleyebilir ve aidatlarınızı ödeyebilirsiniz.

Odamız üyeleri artık aidatlarını KMOBİS (Kimya Mühendisleri Odası Bilgi İşletim Sistemi) üzerinden ödeyebileceklerdir. Daha önceleri ancak Şube yada Genel Merkezimize gelerek gerçekleştirdikleri bu eylemi artık internet erişimin olduğu heryerden gerçekleştirmeleri için gereken çalışmalar tamamlanmış ve sistem devreye girmiştir. Bilgisayar üzerinden aidat ödemesi İş Bankası linki ve güvenlik sistemi üzerinden gerçekleşeceği için hiçbir güvenlik sorunu yoktur. Üyelerimiz sistem üzerinden alacakları kullanıcı adı, parola ve şifre ile sisteme kolayca erişebileceklerdir. Üyelerimiz aidatlarını ödemenin dışında sistem üzerinden bilgilerini güncelleyebilecekler, evrak ve belgelerinin takibini yapabileceklerdir. KMOBİS üye arayüzü ile ilgili kullanım kılavuzunu ekte siz değerli üyelerimiz ile paylaşıyoruz.

KMOBİS (Kimya Mühendisleri Odası Bilgi İşletim Sistemi) 128 Bit SSL (TLS 1.2) (Modern Şifreleme Yöntemi) ile korunduğundan bilgileriniz şifreli bir şekilde işleme alınacak ve 3. şahıslar ile paylaşıma kapalı olacaktır.  İşlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Kredi kartı ile ödenecek aidatlar Bankanın güvenli sayfasından yapılacağı için sistemimizde kredi kartı bilgileriniz  hiçbir şekilde saklanmayacaktır.

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası
Yönetim Kurulu 

KMOBİS arayüzü ile ilgili destek almak için lütfen destek@kmo.org.tr adresine mail gönderiniz.

Okunma Sayısı: 60

Güneydoğu Anadolu Bölge Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME