KMO

KMO BURSA GENÇ ÖĞRENCİ KOMİSYONU ETKİLİ SUNUM TEKNİKLERİ EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 29.05.2015  Güncellenme Zamanı: 02.06.2015 13:53:41  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 29.05.2015 17:51:19

 KMO Bursa Şubesi Genç Öğrenci Komisyonu`nun organize ettiği ve Bursa Teknik Üniversitesi(BTU) Kimya Topluluğu`nun destekleriyle ZORLU HOLDİNG/KORTEKS Genel Müdür Yardımcısı Kimya Yüksek Mühendisi Kasım ALTAY`ın eğitmen olarak katıldığı Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi 28 Mayısta Osmangazi Yerleşkesinde gerçekleşti.

Etkili sunumun giriş, gelişme ve hedeflenen mesajın verildiği sonuç bölümünden oluşması gerektiğinin altını çizen ALTAY, sunumu yapacak kişilerin sunum öncesinde doğru soruları sorarak sunumu ne için yaptığını kavramalı ve çok iyi konsantre olunması gerektiğini vurguladı. Zamanın çok iyi değerlendirilmesinden bahseden ve araştırmalara göre dinleyicilerin ilk 20 dakikadan sonra dikkatinin dağıldığını vurgulayan Kasım ALTAY, sorulan soruların karşısında sakin olunması gerektiğini ve biraz düşünerek tartışmaya yer vermeyecek cevapların verilmesine özen gösterilmesinin altını çizdi.

Yoğun katılım altında gerçekleşen eğitim sonunda eğitmen Kasım ALTAY` a her iki kurum başkanları tarafından plaket ve hediyeleri takdim edildi.

Okunma Sayısı: 239

Tüm KMO Öğrenci »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME