KMO

VETERİNER HİZMETLERİ, GIDA VE YEM KANUNU TASLAĞI TOPLANTISI

    Yayına Giriş Tarihi: 26.07.2008  Güncellenme Zamanı: 17.05.2013 11:05:18  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 17.05.2013 11:05:37

Veteriner Hizmetleri, Gıda ve Yem Kanunu Taslağı ile ilgili olarak 19 Temmuz 2008`de düzenlenen toplantıya, meslek odaları, üniversiteler, gıda ile ilgili örgütler ve konunun tarafı diğer kuruluşların temsilcileri katıldılar.

 

 

Veteriner Hizmetleri, Gıda ve Yem Kanunu Taslağı ile ilgili olarak meslek odaları, gıda ile ilgili örgütler, üniversiteler ve konunun tarafı diğer kuruluşların katılımıyla, 19 Temmuz 2008 Cumartesi günü Ziraat Mühendisleri Odasın‘da bir toplantı düzenlendi.

Toplantının açılışında Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Dr. Gökhan GÜNAYDIN, Kimya Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Osman ÖZGÜN ve Gıda Mühendisleri Odası Başkanı Atakan GÜNAY birer konuşma yaptılar.
Toplantıya, Ziraat Mühendisleri Odası, Gıda Mühendisleri Odası, Kimya Mühendisleri Odası, Ankara Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi, Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Harran Üniversitesi, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, ODTÜ, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Uludağ Üniversitesi, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB), Tüketici Dernekleri Federasyonu (TÜDEF), Beyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçılar Birliği (BEST-BİR), Türkiye Yem Sanayicileri Birliği (Türkiyem-Bir), Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF), Un Sanayicileri Federasyonu, Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SET-BİR), Ambalaj Sanayicileri Derneği ve NESTLE‘den temsilciler katıldı.

Okunma Sayısı: 345

Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME