KMO

2020 MAYIS AYI WEBINAR EĞİTİM-SEMİNER TAKVİMİ YAYINLANDI.

    Yayına Giriş Tarihi: 29.04.2020  Güncellenme Zamanı: 29.04.2020 14:42:21  Yayınlayan Birim: GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 29.04.2020 14:43:27

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası olarak Koronavirüs pandemisi nedeniyle Nisan ayında tamamı ücretsiz olarak açtığımız eğitim-seminer ve söyleşilerimize katılımcılarımız dan aldığımız geri dönüşler ve öneriler üzerine Mayıs ayı eğitim takvimi oluşturularak yayınlandı. Bu önerilerle süreç nedeniyle Odamızın yaşadığı ekonomik sorunları ve üyelerimizin mesleki birikimlerine katkıda bulunma görevlerimizi göz önünde bulundurarak hazırladığımız eğitimler için başvurunuzu şubemize iletebilirsiniz.

 

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası olarak Koronavirüs pandemisi nedeniyle Nisan ayında tamamı ücretsiz olarak açtığımız eğitim-seminer ve söyleşilerimize katılımcılarımızdan aldığımız geri dönüşler ve öneriler üzerine Mayıs ayı eğitim takvimi oluşturularak yayınlandı. Bu önerilerle süreç nedeniyle Odamızın yaşadığı ekonomik sorunları ve üyelerimizin mesleki birikimlerine katkıda bulunma görevlerimizi göz önünde bulundurarak hazırladığımız eğitimler için başvurunuzu şubemize  iletebilirsiniz.

Nisan ayında tamamı ücretsiz olacak şekilde 12 eğitimi Zoom programı üzerinden herkese açık şekilde gerçekleştirdik. Bu eğitimlere 1800 civarında meslektaşımız katılım gösterdi.

Mayıs ayındaki eğitim-seminer ve söyleşi programımız da katılımcılardan aldığımız geri dönüşler ve olanaklarımız ölçüsünde oluşturulmuştur.

1) Mayıs ayında gerçekleşecek ücretsiz webinarlarımız için buraya tıklayarak başvurunuzu doğrudan iletebilirsiniz.

2) Mayıs ayında gerçekleşecek ücretli webinarlar için aşağıda dosyalar kısmında yer alan ya da buraya tıklayarak indirebileceğiniz formu şubemizin guney@kmo.org.tr adresinden ileterek başvuruda bulunabilirsiniz.

 

TMMOB 

Kimya Mühendisleri Odası

Güney Bölge Şubesi

 

Notlar:

1) Eğitimler, Zoom programı üzerinden gerçekleşecek olup Zoom programını bilgisayarınıza indirmek için https://zoom.us/download adresine girdiğinizde download butonuna tıklayarak program kurulum dosyasını indirebilir, daha sonra inen dosyanın kurulumunu yaparak bilgisayara kurabilirsiniz.

2) Zoom programını mobil cihazlarınıza indirmek için Google Play Store veya App Store mağazalarından cihazınıza indirebilirsiniz. 

3) Eğitime katılabilmek için zoom‘a üyeliğinizin olması gerekmemektedir. Kayıt olduğunuz eğitime, eğitimden 2 saat önce size e-posta aracılığı ile göndereceğimiz link üzerinden katılabilirsiniz. Eğitime girerken adınızı soyadınızı, oda üyelik numaranızı tam yazmanızı rica ediyoruz. Eğitimde kameranızı kapalı ve mikrofonunuzu sessizde tutmanızı, sorunuz olduğunda sohbet kısmından yazmanızı rica ediyoruz. 

4) Programla ilgili teknik bir problemle karşılaşırsanız bize ulaşabilirsiniz.

5) Lütfen ücretli eğitimler ile ücretsiz eğitimlerin başvuru formunu karıştırmayınız. İkisi ile de ilgili başvuru formları yukarıda paylaşıldı.

 

 

Dosyalar

(16 KB) (29.04.2020 14:45:44)

(221 KB) (29.04.2020 14:48:01)

(35 KB) (29.04.2020 14:49:26)

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için
Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

Okunma Sayısı: 12

Güneydoğu Anadolu Bölge Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME