KMO

2020 MAYIS AYI EĞİTİM-SEMİNER TAKVİMİ YAYINLANDI

    Yayına Giriş Tarihi: 04.05.2020  Güncellenme Zamanı: 04.05.2020 13:48:30  Yayınlayan Birim: TRAKYA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 04.05.2020 13:47:43

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası olarak Koronavirüs pandemisi nedeniyle Nisan ayında tamamı ücretsiz olarak açtığımız eğitim-seminer ve söyleşilerimize katılımcılarımızdan aldığımız geri dönüşler ve öneriler üzerine Mayıs ayı eğitim takvimi oluşturularak yayınlandı. Bu önerilerle süreç nedeniyle Odamızın yaşadığı ekonomik sorunları ve üyelerimizin mesleki birikimlerine katkıda bulunma görevlerimizi göz önünde bulundurarak hazırladığımız eğitimlere bağlı bulunduğunuz şubemize başvurunuzu ileterek başvurabilirsiniz.

 

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası olarak Koronavirüs pandemisi nedeniyle Nisan ayında tamamı ücretsiz olarak açtığımız eğitim-seminer ve söyleşilerimize katılımcılarımızdan aldığımız geri dönüşler ve öneriler üzerine Mayıs ayı eğitim takvimi oluşturularak yayınlandı. Bu önerilerle süreç nedeniyle Odamızın yaşadığı ekonomik sorunları ve üyelerimizin mesleki birikimlerine katkıda bulunma görevlerimizi göz önünde bulundurarak hazırladığımız eğitimlere başvurunuzu bağlı bulunduğunuz şubemize ileterek başvurunuzu iletebilirsiniz.

Nisan ayında tamamı ücretsiz olacak şekilde 12 eğitimi Zoom programı üzerinden herkese açık şekilde gerçekleştirdik. Bu eğitimlere 1800 civarında meslektaşımız katılım gösterdi.

Mayıs ayındaki eğitim-seminer ve söyleşi programımızı da katılımcılardan aldığımız geri dönüşler ve olanaklarımız ölçüsünde oluşturduk.

1)      Mayıs ayında gerçekleşecek ücretsiz webinarlarımız için buraya tıklayarak başvurunuzu doğrudan bize iletebilirsiniz.

2)      Mayıs ayında gerçekleşecek ücretli webinarlar için aşağıda dosyalar kısmında yer alan ya da buraya tıklayarak indirebileceğiniz formu bağlı bulunduğunuz KMO Şube/Birimine (Trakya Bölge Şube için trakya@kmo.org.tr adresine ileterek başvuruda bulunabilirsiniz.

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası

Notlar:

1)      Eğitimler Zoom programı üzerinden gerçekleşecek olup Zoom programını bilgisayarınıza indirmek için https://zoom.us/download adresine girdiğinizde download butonuna tıklayarak program kurulum dosyasını indirebilir, daha sonra inen dosyanın kurulumunu yaparak bilgisayara kurabilirsiniz.

2)      Zoom programını mobil cihazlarınıza indirmek için Google Play Store veya App Store mağazalarından cihazınıza indirebilirsiniz. 

3)      Eğitime katılabilmek için zoom‘a üyeliğinizin olması gerekmemektedir. Kayıt olduğunuz eğitime, eğitimden 2 saat önce size e-posta aracılığı ile göndereceğimiz link üzerinden katılabilirsiniz. Eğitime girerken adınızı soyadınızı, oda üyelik numaranızı tam yazmanızı rica ediyoruz. Eğitimde kameranızı kapalı ve mikrofonunuzu sessizde tutmanızı, sorunuz olduğunda sohbet kısmından yazmanızı rica ediyoruz. 

4)      Programla ilgili teknik bir problemle karşılaşırsanız bize ulaşabilirsiniz.

5) Lütfen ücretli eğitimler ile ücretsiz eğitimlerin başvuru formunu karıştırmayınız. İkisi ile de ilgili başvuru formları yukarıda paylaşıldı.

 

 

Dosyalar

(35 KB) (04.05.2020 13:43:39)

(221 KB) (04.05.2020 13:44:40)

(16 KB) (04.05.2020 13:46:06)

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için
Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

Okunma Sayısı: 76

Trakya Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME