KMO

ONLİNE SEMİNER: İŞ YAŞAMI MI YOKSA “SURVİVOR” MI DAHA ZOR?

    Yayına Giriş Tarihi: 10.06.2020  Güncellenme Zamanı: 10.06.2020 12:08:34  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 10.06.2020 12:08:22

Değerli Üyelerimiz;

 

11 Haziran 2020 tarihinde saat:17:00`de Proje Koordinatörü, Yazar Sayın Özden ASLAN`ın sunumuyla Zoom üzerinden İŞ YAŞAMI MI YOKSA "SURVİVOR" MI DAHA ZOR? online semineri gerçekleştirilecek olup, katılım ücretsizdir. Kayıt için lütfen tıklayınız.

Sağlıklı günler dileriz.

 

 

ÖZDEN ASLAN

Özden Aslan, Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü`nden lisans ve Eğitim Fakültesi`nden Eğitim Teknolojisi ve İletişim konusunda yüksek lisans derecesi aldı. Aynı alanda, ABD`deki Pittsburgh Üniversitesi`nde doktora programına devam etti. Pittsburgh Üniversitesi`nde Türkçe dersi verdi ve Pittsburgh Türk-Amerikan Derneği yayın organında editör olarak görev yaptı.

1981-1985 yılları arasında ODTÜ Yabancı Diller Yüksek Okulu`nda öğretim görevlisi olarak çalışan Aslan, 1985-1999 yılları arasında görev yaptığı TAI`de (Tusaş Havacılık ve Uzay Sanayi AŞ) sırasıyla eğitim koordinasyon uzmanı, eğitim planlama birim yöneticisi, endüstriyel ilişkiler koordinatörü, personel ve sosyal hizmetler müdürü ve insan kaynakları müdürü olarak çalışmalarını sürdürdü.

1998 yılında, Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Yüksek Okulu`nda yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak "İnsan Kaynakları Yönetimi" ve "Toplam Kalite Yönetimi" derslerini verdi. 2000-2004 yılları arasında Bilkent Holding`e bağlı Tepe Grubu`nda insan kaynakları yöneticisi olarak çalıştı.

2004 yılından buyana Avrupa Birliği ve Birleşmiş Milletler tarafından finanse edilen birçok projede yönetici ve danışman olarak görev yapmış olan Özden Aslan istihdam, insan kaynaklarının gelişimi ve eğitim alanlarında danışman olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Özden Aslan`ın özgeçmişi, 1999 yılında Türkiye`de Kim Kimdir ve 2000 yılında da Who is Who in the World ansiklopedilerinde yer aldı. PERYÖN (Türkiye Personel Yönetimi Derneği) Ankara Şubesi`nin kurucu başkanı olan Aslan`ın yönetim alanında yayımlanmış pek çok makalesi ve beşi iş yaşamına dair, üçü de çocuklar için olmak üzere sekiz kitabı bulunmaktadır.  (Kitaplar: Bir İnsan Kaynakları Masalı, İyi ki Farklıyız, Zor İnsanlarla Zorlanmadan Baş Etmek, İşte Zor İnsanlar, Eyvah Yönetici Oldum, Aklını Arayan Çocuk, Kırmızı Kutu ve İyilik Perim Cimcime )

 

Okunma Sayısı: 46

Ankara Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME