KMO

2020 KASIM AYI ÜCRETSİZ ONLİNE SEMİNER TAKVİMİMİZ YAYINLANDI

    Yayına Giriş Tarihi: 28.10.2020  Güncellenme Zamanı: 28.10.2020 14:33:17  Yayınlayan Birim: DENİZLİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 28.10.2020 14:29:50

Yaşamakta olduğumuz bu zorlu günlerde, üyelerimizin bilgi ve birikimlerine katkı sağlamak için ücretsiz online seminerlerimiz (webinar) devam etmektedir. Şubemiz Kasım ayı ücretsiz online seminer (webinar) takvimi yayınlanmıştır.

 Değerli Meslektaşımız,

 

Yaşamakta olduğumuz bu zorlu günlerde, üyelerimizin bilgi ve birikimlerine katkı sağlamak için ücretsiz online seminerlerimiz (webinar) devam etmektedir.

2020 Kasım ayı seminer takvimi aşağıda yer almakta olup seminerlere katılmak isteyen meslektaşlarımız aşağıda bulunan başvuru formu linkine tıklayarakaçılan online formu doldurup katılım taleplerini Şubemize iletebilirler. Seminerler Zoom programı üzerinden gerçekleşecek olup seminerlere başvurmanız durumunda, seminer tarihinden 1 gün önce ilgili seminere ait giriş linki, e-posta ve sms yoluyla tarafınıza iletilecektir. Bu nedenle katılmak istediğiniz seminere en geç bir gün önce başvurunuzu yapmış olmanız gerekmektedir.

 Önemli Notlar:

1) Seminerlerin gerçekleşeceği Zoom programını bilgisayarınıza indirmek için https://zoom.us/download adresine girdiğinizde download butonuna tıklayarak program kurulum dosyasını indirebilir, daha sonra inen dosyanın kurulumunu yaparak bilgisayara kurabilirsiniz.

2) Zoom programını mobil cihazlarınıza indirmek için Google Play Store veya App Store mağazalarından cihazınıza indirebilirsiniz.

3) Seminerlere katılabilmek için zoom`a üyeliğinizin olması gerekmemektedir.
4) Seminerlere başvuru yapan kişilere seminerden 1 gün önce giriş linki, e-posta ve sms yoluyla gönderilecektir.
5) Eğitime girerken adınızı soyadınızı tam ve doğru olarak yazmanızı rica ediyoruz. Eğitimde kameranızı kapalı ve mikrofonunuzu sessizde tutmanızı, sorunuz olduğunda sohbet kısmından yazmanızı rica ediyoruz.

Saygılarımızla,

Okunma Sayısı: 41

Denizli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME