KMO

9. ULUSAL KİMYA MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİ PLATFORMU

    Yayına Giriş Tarihi: 27.04.2021  Güncellenme Zamanı: 27.04.2021 10:47:28  Yayınlayan Birim: EGE ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 27.04.2021 10:37:07

Ulusal Kimya Mühendisliği Öğrenci Platformu, geleceğin Kimya Mühendislerinin bir araya gelerek, yaptıkları çalışmaları paylaşmaları, alanlarında uzman kişilerden mesleğe, sektöre, iş hayatı vb. konulara yönelik bilgi edinmeleri amacı ile üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümü öğrencilerinin katkıları ile,  ilgili sanayi ve bilim çevrelerinin katılım ve katkıları ile  her yıl gerçekleştirilmektedir. Bu yıl,   1-2 Mayıs tarihleri arasında  düzenlenecek olan 9. Ulusal Kimya Mühendisliği Öğrenci Platformu, TMMOB Kimya Mühendisleri Odası Ege Bölge Şubesi ve Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü koordinatörlüğünde, salgın koşulları nedeniyle Youtube üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır. 

2010 yılından bu yana her sene farklı bir üniversitenin Kimya Mühendisliği bölümü öğrencilerinin organizasyonunu yürüttüğü sekiz başarılı platform düzenlenmiştir. UKMOP, Öğrenci-Sanayi-Akademi-Kamu  katılımlarıyla  farkındalık  ve  sinerji  yaratmak  amacıyla  bir  bütünün dört farklı paydasını bir araya getiren tek organizasyondur. Ulusal çapta Kimya Mühendisliği öğrencileri için düzenlenen tek etkinlik olan UKMOP‘a Türkiye genelinden bütün Kimya Mühendisliği bölümlerinden katılım beklemekteyiz.

Sürdürülebilirliğin bu denli önemli olduğu bir çağda deneyimlerinizden ve bilgilerinizden yararlanarak bu konuyu gündemimizde tutmak adına etkinliğimizin ana temasını "Sürdürülebilir bir Dünyada Kimya Mühendisliği" olarak belirledik. 2 gün sürecek olan etkinliğimizin ana başlıkları; Gelecekte Kimya Mühendisliği, Sürdürülebilirlik ve İklim Değişikliği, İnovasyon şeklinde belirlenmiştir.

Saygılarımızla,

 

Not: Etkinlik YouTube üzerinden canlı yayınlanacaktır.

Not: Katılım sertifikası ve duyurulardan haberdar olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.


https://forms.gle/fLepZK3E43jGNRXC9

IG: ukmop2021

IG: kmoogrenciege

YouTube: KMO Ege Bölge Şubesi

 

Okunma Sayısı: 760

Ege Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME