KMO

ORTAK EĞİTİM DERSİ VE PROJE HAKKINDA DUYURU

    Yayına Giriş Tarihi: 29.09.2021  Güncellenme Zamanı: 29.09.2021 11:33:24  Yayınlayan Birim: EGE ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 29.09.2021 11:32:16

Değerli Üyemiz,

 

İYTE Kimya Mühendisliği Bölümü öğrencilerinin, bu sene ChE499 Ortak Eğitim Dersi (Co-Op) ders kapsamında bir şirket ile anlaşmalı olarak proje yürütmeleri gerekmektedir.

Amaç, 12-14 hafta boyunca haftada 1 ve/veya 2 gün (cuma ve/veya cumartesi) olmak üzere şirketin belirlediği hedef ve amaçları doğrultusunda şirketin vermiş olduğu bir proje yürütmektir. Sigorta okul tarafından karışlanmakta olup, hiçbir ücret talebi bulunmamaktadır.

 

Dersin içeriği aşağıda verilmiştir. Öğrencilerimize ders kapsamında destek olmak isteyen üyelerimizin, bize dönüş yapmaları halinde öğrenci arkadaşlarımızı sizlere yönlendirebiliriz.

 

CHE 499 Ortak Eğitim Dersi (Kredi= (0-6)3, AKTS=3) Bu ders kapsamında, her yarıyıl başında, 2 hafta boyunca ortak eğitim fayda ve çıktıları, denetleme ve uygulamanın değerlendirme süreçleri öğrencilere üniversite yerleşkesinde anlatılır. Bunun ardından, öğrenciler işyerine yerleştirilir. Öğrenciler yarıyıl boyunca haftada iki gün işyerine gitmekle yükümlüdür. Öğrenci yaptığı işleri kapsayacak şekilde günlük tutar ve dönem sonunda bu günlükten hareketle bir rapor hazırlar. Öğrenci günlük ve raporu jüri önünde sunar ve savunur.

 

Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

 

Saygılarımızla,

 

TMMOB

Kimya Mühendisleri Odası

Ege Bölge Şubesi

Yönetim Kurulu 

Okunma Sayısı: 37

Ege Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME