KMO

AİDAT ÖDEMELERİ HAKKINDA HATIRLATMA

    Yayına Giriş Tarihi: 24.11.2021  Güncellenme Zamanı: 24.11.2021 17:32:26  Yayınlayan Birim: EGE ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 24.11.2021 17:20:05

Değerli Meslektaşımız,

Geçmiş dönemde ödenmeyen aidatlar,bulunulan yıl aidatı üzerinden tahsil edileceğinden, 31 Aralık 2021 tarihine kadar, varsa, aidat borçlarınızı "ege@kmo.org.tr" adresinden yada 0232 421 35 35 nolu telefondan öğrenip, aşağıda bilgileri bulunan banka hesabımıza yatırabilir, Şubemize elden yada kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca aşağıda ayrıntılı bilgisi bulunan kmobis.kmo.org.tr üzerinden de aidat ödemesi yapılmaktadır. 

Hesap Bilgilerimiz;

Hesap Adı: TMMOB Kimya Mühendisleri Odası 

Hesap Numaramız: İş Bankası Alsancak Şubesi (3401-6078)

IBAN: TR39 0006 4000 0013 4010 0060 78 

 

Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla,

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası 

Ege Bölge Şubesi Yönetim Kurulu

Tel: 0 232 421 35 35

e-posta: ege@kmo.org.tr

Önemli Notlar:

* Çalışmadığınız dönemler varsa, TÜM SGK Hizmet dökümü ve Tescil kaydı ile belgelemeniz durumunda, borcunuzdan düşülecektir.

* Emekli olup, çalışmaya devam etmeyen üyelerimiz TÜM SGK HİZMET DÖKÜMÜ ile belgeledikleri takdirde aidat ödememektedirler.

* TÜM SGK Hizmet Dökümünüzü Bilgisayar ortamında e-devlet şifresi ile alırken;

E-devlet sistemine giriş yapıp, "SGK Tescil kaydı ve Hizmet Dökümü/İşyeri Ünvan Listesi"ne girilecek. Açılan ekranın ortasında sol tarafında bulunan seçeneklerden SGK Uzun Vade Hizmet Dökümü değil aynı içerikte bulunan seçeneklerden "TÜM SGK HİZMET DÖKÜMÜ" ne tıklayıp yine aynı ekranın sol üst kısmında bulunan "Barkodlu Belge Oluştur" tıklanacak.Oluşturulan barkodlu belgeyi iletinizin ekinde e-posta iletebilirsiniz.

* KMOBİS üzerinden aidat ödemesi;

Odamız üyeleri artık aidatlarını KMOBİS (Kimya Mühendisleri Odası Bilgi İşletim Sistemi) üzerinden ödeyebileceklerdir. Daha önceleri ancak Şube yada Genel Merkezimize gelerek gerçekleştirdikleri bu eylemi artık internet erişimin olduğu heryerden gerçekleştirmeleri için gereken çalışmalar tamamlanmış ve sistem devreye girmiştir. Bilgisayar üzerinden aidat ödemesi İş Bankası linki ve güvenlik sistemi üzerinden gerçekleşeceği için hiçbir güvenlik sorunu yoktur. Üyelerimiz mail ile talep ettikleri sistem üzerinden alacakları kullanıcı adı, parola ve şifre ile sisteme kolayca erişebileceklerdir. Üyelerimiz aidatlarını ödemenin dışında sistem üzerinden bilgilerini güncelleyebilecekler, evrak ve belgelerinin takibini yapabileceklerdir.  

Okunma Sayısı: 44

Ege Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME