KMO

13. ULUSAL KİMYA MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ

    Yayına Giriş Tarihi: 13.02.2018  Güncellenme Zamanı: 13.02.2018 15:06:08  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 13.02.2018 15:22:58

13. Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresi 03-06 Eylül 2018 tarihleri arasında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinde düzenlenecektir.

13. Ulusal Kimya Mühendisliği Kongre Düzenleme Kurulunun mesajı şu şekildedir;

Değerli Meslektaşlarımız,

UKMK, Kimya Mühendisliği alanında bilimsel araştırmaların ve endüstriyel gelişmelerin paylaşıldığı, tüm akademisyen, araştırmacı ve sanayicileri kucaklayan yapısından dolayı ülkemizde bu alandaki en önemli etkinlik özelliğine sahiptir. 13. Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresi (UKMK-2018), 3-6 Eylül 2018 tarihlerinde, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi`nde gerçekleştirilecektir.

13. UKMK`nde hammaddenin bulunduğu kaynaktan alındıktan sonra, farklı fiziksel ve kimyasal işlemler sonucu elde edilen ürünlerin paketlenerek müşteriye sunulan tüm süreçleri kapsayan kimya mühendisliği alanındaki bilimsel çalışmaların ve endüstriyel gelişmelerin görüşülmesi, akademik ve sektörel sorunların tartışılması, çözüm önerilerinin üretilmesi, yeni araştırma ortaklıklarının kurulması, üniversite-sanayi işbirliğinin geliştirilmesi amacıyla bilim insanlarının, araştırmacıların ve sektör temsilcilerinin bir araya getirilmesi amaçlanmaktadır.

Tarihi geçmişi çok eskiye dayanan ve farklı dönemlerde çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapan, ülkemizde doğal güzellikleri ile tarihi yapılar bakımından görülmesi gereken şehirleri arasında yer alan doğunu incisi Van`da sizleri misafir etmeyi istiyoruz. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi, Kimya Mühendisliği Bölümü olarak siz değerli meslektaşlarımızı en güzel şekilde ağırlamak için çalışmaktayız. 

13. UKMK`nde bilim kurulunca kabul edilen sözlü bildiri sunumları yanında poster sergileri ile alanında uzman davetli konuşmacıların sunumlarına yer verilecektir.   Akademisyen, araştırmacı ve sektör temsilcilerinin bir araya geleceği, lisans öğrencilerinin katılımına açık olan UKMK-13`te katılımcılarla kimya mühendisliği alanındaki bilimsel ve teknolojik gelişmelerin paylaşılmasının yanı sıra yeni iş fikirlerinin tartışılması planlanmaktadır. Kimya mühendisliği alanında faaliyet gösteren sektör temsilcileri, ilgili kurum ve kuruluşlar, bilim insanları, araştırmacılar ve genç mühendis adaylarıyla beraber Van`da düzenlenecek olan 13. Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresi`ne katkı ve katılımlarınızı bekliyoruz.

13. UKMK Düzenleme Kurulu adına;

Doç. Dr. Hilal DEMİR KIVRAK   - Doç. Dr. Suha Orçun MERT

Kongre Başkanı Kongre Başkanı 

 

13. UKMK WEB SİTESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. 

Okunma Sayısı: 841

Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME