KMO

TÜKETİCİ HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME

• Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz,

Odadan aldığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile üye bölümüne erişebilir bu bölümde aidat borcunuzu görüntüleyebilirsiniz.

Kullanıcı adım ve şifrem yok ne yapmalıyım?
Kimya Mühendisleri Odası Genel Merkezi veya Şubelerinden herhangi biri ile iletişime geçebilir ve erişim bilgilerinizi alabilirsiniz. Genel Merkez ile (312) 417 65 20 numaralı telefonlardan iletişim kurup güvenliğiniz için sorulacak bir kaç sorudan sonra belirteceğiniz herhangi bir eposta adresine kullanıcı adınız ve şifrenizin iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Aidat borcum hatalı ne yapmalıyım?
1) Kimya Mühendisleri Odası Genel Merkezi Muhasebe Bölümü ile iletişime geçebilir ve görevlilerle durumu değerlendirip gerekli düzeltmenin yapılmasını sağlayabilirsiniz. 2) Aidat borcunuzu görüntülediğiniz sayfada borcunuzun kaç aylık bölümünü ödeyeceğine karar verip ÖDE butonuna tıkladıktan sonra İş Bankasının Ortak Ödeme Sayfasına yönlendirileceksiniz. İş bankasının güvenli ortamında Kredi kartı bilgilerinizi girerek ödemeyi gerçekleştirebileceksiniz.

Siteniz Güvenli mi?
Aidat borcunuzu İş Bankasının Ödeme Sayfası ile ödeyeceğinizden Kredi kartı bilgilerinize 3. şahıslar tarafından erişilemeyecektir.

Kredi kartı bilgilerim sizin tarafınızdan kaydediliyormu?
Hiçbir şekilde kredi kartı bilginiz tarafımızdan izlenmemekte ve kaydedilmemektedir.İş Bankasının Ortak Ödeme Sayfası sayesinde bu bilgiler İş Bankası ile sizin aranızda gizli kalmaktadır.

Yanlış ödeme yaptım ne yapmalıyım?
Kimya Mühendisleri Odası Genel Merkezi Muhasebe Bölümü ile iletişime geçerek şayet ödediğiniz tutar tahakkuk edilen borcunuzdan fazla ise Kredi kartı ödemeleri iade kuralları çerçevesinde ödediğiniz tutarı geri alabilirsiniz.

Makbuzumu nasıl alabilirim?
Kimya Mühendisleri Odası Genel Merkezi veya Şubelerinden herhangi birinden makbuzunuzu alabilirsiniz.

Ödemeyi gerçekleştirdim ancak aidat borcum eksilmedi ne yapmalıyım?
Ödeme yaptıktan sonra, aidat borcunuzun ödediğiniz miktarda eksildiğini göreceksiniz. Ancak buna karşın aidat borcunuz düşmedi ise, bu durumu e posta ve/veya telefon ile Kimya Mühendisleri Odası Genel Merkezi Muhasebe Bölümü'ne bildirebilirsiniz. Banka kayıtları incelenecek ve gerekli düzeltmeler yapılacaktır. Herhangi bir ihtilaf durumunda banka kayıtları esas alınacaktır.

Ödememi iptal edebilir miyim?
Ödemenizi istediğiniz anda iptal edebilirsiniz bunun için Genel Merkez ile (312) 417 65 20 numaralı telefonlardan iletişim kurabilirsiniz.

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME