KMO

5. ULUSAL LABORATUVAR AKREDİTASYONU VE GÜVENLİĞİ SEMPOZYUMU VE SERGİSİ 1.DUYURUSU YAYINLANDI

    Yayına Giriş Tarihi: 24.07.2019  Güncellenme Zamanı: 24.07.2019 12:20:10  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 24.07.2019 12:19:02

1-2-3 Nisan tarihlerinde İstanbul`da gerçekleştireceğimiz 5. Ulusal Laboratuvar Akreditasyonu ve Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi (5.ULAG) 1.Duyurusu yayınlandı.

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından yıllardır düzenlenmekte olan Laboratuvar Akreditasyonu ve Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi`nin (ULAG) beşincisi 1-2-3 Nisan 2020 tarihlerinde İstanbul`da gerçekleştirilecektir. Sempozyumun ilk duyurusu www.ulagsempozyum.org ve www.kmo.org.tr adreslerinde yayınlanmıştır.

Konu: 5. Ulusal Laboratuvar Akreditasyonu ve Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi 1. Duyurusu

Değerli desteklerinizle gerçekleştirmiş olduğumuz ULAG Sempozyumlarından sonra 5. ULAG (5. Ulusal Laboratuvar Akreditasyonu ve Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi), 1-2-3 Nisan 2020 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü, 2010 Avrupa Kültür Başkenti Kongre ve Kültür Merkezi`nde gerçekleştirilecektir.

Sempozyumun amacı, laboratuvar personelini ve yöneticilerini, içinde TÜRKAK uzmanlarının da bulunduğu konu uzmanlarıyla bir araya getirerek TS EN ISO/IEC 17025 standardının tartışmalı alanları ile ilgili özgür bir tartışma platformu oluşturmak ve standardın en çok tartışılan maddeleri ile ilgili en doğru ve güncel bilgileri katılımcılara aktarmaktır. Bir diğer amaç da laboratuvar güvenliği konusunda alanında yetkin uzmanlarla, laboratuvar çalışanlarını aynı ortamda buluşturmak ve bu uzmanlar aracılığıyla en güncel bilgileri aktarmaktır.

Akredite olmuş laboratuvarlar başta olmak üzere laboratuvarlarda çalışan her teknik disiplinden ve her düzeyden laboratuvar personelinin ve yöneticilerinin TS EN ISO/IEC 17025 ile ilgili çok önemli ve güncel bilgilerin verileceği bu sempozyuma katılımının önemli olduğunu düşünüyoruz.

Sempozyum I. Duyurusu ve Sempozyum Dosyası ekte sunulmuş olup, kurum/kuruluşunuz başta olmak üzere, daha fazla kurum/kuruluş ve kişiye duyuruların yapılmasını rica eder, ayrıca sergi alanında stand açma, sponsor kuruluşlar arasında yer alma vb. konularda katkı ve katılımlarınızı bekleriz.

Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

 S. Selin TOP

 

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi

Yönetim Kurulu a.

Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

 

 

Ek 1: Sempozyum I. Duyuru ve Dosyası

 

Dosyalar

(843 KB) (24.07.2019 12:19:35)

(28 KB) (24.07.2019 12:19:55)

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için
Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

Okunma Sayısı: 181

Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME