KMO

ULUSLARARASI TEMİZLİK & KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ VE ÜRETİM TEKNOLOJİLERİ SEMPOZYUMU VE SERGİSİ

    Yayına Giriş Tarihi: 04.09.2013  Güncellenme Zamanı: 04.09.2013 12:19:27  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 04.09.2013 12:19:24

Sağlıklı ve nitelikli bir yaşam için kaçınılmaz olan temizlik ve kişisel bakım ürünleri ve üretim teknolojileri konularında yeniliklerin ve uygulanması gereken stratejilerin saptanmasına katkı vermek amacı ile TMMOB Kimya Mühendisleri Odası (KMO), Ege Bölge Şubesi koordinatörlüğünde ilgili sanayi ve bilim çevrelerinin katılım ve katkıları ile, kendi alanına giren ve uygulamada geniş yer tutan bu konuyla ilgili etkinliği düzenlemektedir. Önemi yıllarla birlikte artan bu konuda; 1997, 2000 ve 2011 yıllarında, Oda`mız üç başarılı sempozyum düzenlenmiştir.

Bu birikime katkıda bulunmak amacıyla bu yıl düzenlenen etkinliğimizde, insan ve toplum sağlığı, çevre duyarlılığı ve sürdürülebilir yaşamın temellerinde, temizlik ve kişisel bakım ürünleri ve teknolojilerinin, sektörün tüm tarafları ile tartışılması ve geleceğe yönelik yol haritasının belirlenmesi amaçlanmıştır. 

Etkinlik "Uluslararası Temizlik & Kişisel Bakım Ürünleri ve Üretim Teknolojileri Sempozyumu ve Sergisi" adıyla 7-9 Kasım 2013 tarihleri arasında, İzmir Çeşme Altınyunus Resort & Thermal Hotel`de gerçekleştirilecektir. Sempozyum ile ilgili geniş bilgiye www.kmoetkinlik.org adresinden ulaşabilirsiniz. 

Sizleri sempozyumun başarısına geniş katılım ve bildiri çeşitliliği ile katkı yapmaya davet ediyoruz. 


Bağlantılar: 
http://www.kmoetkinlik.org/icpc13/tr/amac.php
 

Okunma Sayısı: 1859

Tüm Etkinlikler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME