KMO

VIII. ÖĞRENCİ GÜNLERİ KAPSAMINDA “ENERJİ GÜNLERİ” DÜZENLENDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 24.03.2014  Güncellenme Zamanı: 12.05.2014 10:06:51  Yayınlayan Birim: İSTANBUL ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 24.03.2014 16:29:57

Şubemiz öğrenci komisyonunun her yıl geleneksel olarak düzenlediği Öğrenci Günleri sempozyumunun sekizincisi 15-16 Mart 2014 tarihlerinde “Enerji Günleri” adıyla düzenlendi.

Şubemiz öğrenci komisyonunun her yıl geleneksel olarak düzenlediği Öğrenci Günleri sempozyumunun sekizincisi 15-16 Mart 2014 tarihlerinde "Enerji Günleri" adıyla düzenlendi. Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsünde düzenlenen etkinliğe çok sayıda öğrenci katıldı. Uzun bir zaman hazırlığı sürdürülen etkinlik tamamen, şubemiz öğrenci komisyonuna üye Kimya Mühendisliği ve Biyomühendislik öğrencilerinin emeği ile ortaya çıktı.

Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Onur GÖKULU ve Öğrenci Komisyonu temsilcisi Marmara Üniversitesi Biyomühendislik öğrencisi Başak KOÇHAN`ın yaptıkları konuşmalarla açılışı yapılan etkinlik, iki gün boyunca Enerji sektöründe faaliyet yürüten uzmanların ve çeşitli üniversitelerde akademik çalışma yürüten akademisyenleri ağırladı. Etkinliğin gün sonlarında yapılan forumlarda tartışma ortamı yaratıldı.

Başta etkinliği düzenleyen öğrencilerimiz olmak üzere, sunumlarıyla katkı veren konuşmacılarımıza, salonu bize tahsis eden Marmara Üniversitesi Rektörlüğü`ne ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

 

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi

Okunma Sayısı: 571

Tüm KMO Öğrenci »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME