KMO

4. ULUSLARARASI POLİMERİK KOMPOZİTLER SEMPOZYUMU SERGİ VE PROJE PAZARI

    Yayına Giriş Tarihi: 29.04.2015  Güncellenme Zamanı: 29.04.2015 14:48:05  Yayınlayan Birim: EGE ŞUBE  
 

4. ULUSLARARASI POLİMERİK KOMPOZİTLER SEMPOZYUMU SERGİ VE PROJE PAZARI 7-9 MAYIS 2015 TARİHLERİNDE ÇEŞME ALTINYUNUS RESORT HOTEL/İZMİR DE GERÇEKLEŞECEKTİR.

 

AMAÇ ve KAPSAM

AMAÇ
Polimerik kompozit malzemelerin üretimi, kullanımı ve geliştirilmesi alanında ulusal ve uluslararası geniş katılımla bilimsel ve teknik bilgi paylaşımı, uygulamaya aktarımda karşılaşılan sorunların tartışılması ve çözümler aranması.


ÖZGÖREV
Kimya Mühendisleri Odası, kendi ilgi alanı içerisinde olan Polimerik Kompozit Malzemeler Sempozyumunu ve buna bağlı olarak sergi, çalıştay ve proje pazarı etkinliğini Ege Bölge Şubesi koordinasyonuyla ve sanayici ve bilim çevrelerinin katılım ve katkılarını sağlayarak düzenlemeyi özgörevleri arasına almıştır.


ÖZGÖRÜ
Yirminci yüzyılda insanlığın kullanımına giren, Türkiye‘de ve dünyadaki önemi gittikçe artan polimerik kompozit malzemeler üretimi ve kullanımı her çeşit sanayide ve yaşamda geniş uygulama alanı bulan, geleceği de şekillendirecek teknolojik malzemelerdir. KMO Ege Bölge Şubesi bu malzemelerin giderek artan önemini kavramıştır ve bu alanda 2006 yılından bu yana sürdürmekte olduğu bilimsel ve teknik paylaşım ortamını uluslararası düzeyde sağlamayı hedeflemektedir.


TEMA
Güvenli, Estetik, Ekonomik, Katma Değeri Yüksek ve Çevre Dostu Ürünleri ile Polimerik Kompozit Sektörünün Dünyada ve Ülkemizdeki Bugünkü Durumu ile Geleceğe Yönelik Öneriler ve Sürdürülebilirlik.


HEDEF KİTLE VE PAYDAŞLAR
Üniversiteler, Araştırma ve Kamu Kurumları, Belediyeler, Meslek Odaları, Sanayiciler, Mühendisler ve Teknisyenler, Konuya ilgi duyan diğer paydaşlar.

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası
Kongre Yürütme ve Düzenleme Kurulu

Bağlantılar: 
http://www.kmoetkinlik.org/PK15/amac.php
 

Okunma Sayısı: 128

Ege Şube Kaynaklı Etkinlikler »
Tüm Etkinlikler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME