KMO

GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ TEMSİLCİLİĞİ GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİK

    Yayına Giriş Tarihi: 06.01.2016  Güncellenme Zamanı: 06.01.2016 14:46:58  Yayınlayan Birim: GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE ŞUBE  
 

 19-20 Aralık 2015 tarihlerinde Kimya Mühendisleri Odamızın Güneydoğu Anadolu Bölgesi Temsilciliğinin Diyarbakır ilindeki Genel Kurulunu gerçekleştirdik.  Mimarlar Odasının Diyarbakır Şubesinin Toplantı salonunda gerçekleşen genel kurula özellikle genç meslektaşlarımızın ilgi göstermesi kıvanç vericiydi. Daha önceden belirlenmiş gündem içeriği doğrultusunda gerçekleşen genel kurul; saygı duruşu ile başlamış,  konukların konuşması, faaliyet ve denetim raporunun okunması, yeni döneme ilişkin dilek ve öneriler ve seçimlerle sonuçlanmıştır. Şube Başkanı Niyazi Kavar`ın açılış ve sunumu ile başlayan genel kurul Oda Başkanımız Dr. Ali Uğurlu` nun; bölgenin, odanın, meslektaşlarımızın sorunlarını ve yapılması gereken çalışmaları içeren değerlendirmesi ile devam etmiştir.  Ankara Şube Başkanımız Erkin Etike de Odamızın ve meslektaşlarımızın sorunları ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak çözüm önerileri konusundaki deneyim ve bilgileri meslektaşlarımız ve yöneticilerimiz ile paylaşmıştır. Daha Sonra Şube sekreteri Z. Ahmet Başıbüyük Çalışma ve denetim raporunu okuyarak tartışmaya açmıştır. Dilek ve önerilerde ise önümüzdeki döneme ilişkin öngörüler ve temenniler dile getirilerek genel kurul tamamlanmıştır.

Yapılan seçimler sonucunda; Niyazi Kavar,  Z. Ahmet Başıbüyük, Muammer Özhan, Gülbahar Er ve Hamdullah Adsoy  yönetim kurulu üyeliklerine seçilmişlerdir. 

Okunma Sayısı: 141

Güneydoğu Anadolu Bölge Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME