KMO

IV. ULUSLARARASI TEMİZLİK&KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ VE ÜRETİM TEKNOLOJİLERİ SEMPOZYUM VE SERGİSİ

    Yayına Giriş Tarihi: 03.05.2019  Güncellenme Zamanı: 16.07.2019 15:48:46  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

AMAÇ VE KAPSAM

Bu etkinlik temizlik ve kişisel bakım ürünleri ve üretim teknolojileri alanlarında, yeniliklerin ve uygulanması gereken stratejilerin saptanmasına katkıda bulunmak amacı ile, TMMOB Kimya Mühendisleri Odası (KMO) Ege Bölge Şubesi koordinatörlüğünde ilgili sanayi ve bilim çevrelerinin katılım ve katkıları ile düzenlenmektedir. KMO aynı konuda 1997 ve 2000 yıllarında ulusal, 2011, 2013 ve 2016 yıllarında ise uluslararası olmak üzere beş başarılı sempozyum düzenlemiştir.

Bu yıl düzenlenen etkinliğimizde, insan ve toplum sağlığı, çevre duyarlılığı, sürdürülebilir yaşam ve yalınlaştırarak geliştirme ilkeleri gözetilerek, temizlik ve kişisel bakım ürünleri ve teknolojilerinin, sektörün tüm tarafları ile tartışılması ve geleceğe yönelik yol haritasının belirlenmesi amaçlanmıştır.

Etkinlik "IV. Uluslararası Temizlik, Kişisel Bakım Ürünleri ve Üretim Teknolojileri Sempozyumu ve Sergisi" adıyla 26-27-28 Eylül 2019 tarihleri arasında, İzmir Euphoria Aegean Resort & Spa Hotel`de gerçekleştirilecektir. Sempozyum ile ilgili geniş bilgiye www.kmoetkinlik.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Sizleri TMMOB Kimya Mühendisleri Odası adına sempozyum ve serginin başarısına geniş katılım ve bildiri çeşitliliği ile katkı yapmaya davet ediyoruz.

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası

Kongre Yürütme ve Düzenleme Kurulu 

Okunma Sayısı: 314

Tüm Etkinlikler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME