KMO

HAZIR BETONLARA İLİŞKİN PİYASA GÖZETİMİ VE DENETİMİ HAKKINDA TEBLİĞ İLE İLGİLİ GÖRÜŞ T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA GÖNDERİLDİ.

    Yayına Giriş Tarihi: 14.06.2012  Güncellenme Zamanı: 28.02.2013 16:01:31  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Hazır betonlara ilişkin piyasa gözetimi ve denetimi için numune alınması, deneyler, deney sonuçlarının değerlendirilmesi ve idari yaptırımlar hakkında tebliğ hakkında görüşlerimizi, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğü Yapı Malzemeleri Daire Başkanlığı’na gönderildi.

 Hazır betonlara ilişkin piyasa gözetimi ve denetimi için numune alınması, deneyler, deney sonuçlarının değerlendirilmesi ve idari yaptırımlar hakkında tebliğ hakkında görüşlerimizi, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğü Yapı Malzemeleri Daire Başkanlığı`na gönderildi.

Tarih    : 13 Haziran 2012  Sayı     : 431

Bakanlığınızca "Hazır Betonlara İlişkin Piyasa Gözetimi ve Denetimi İçin Numune Alınması, Deneyler, Deney Sonuçlarının Değerlendirilmesi ve İdari Yaptırımlar Hakkında Tebliğ" çalışmasının taslak olarak hazırlandığını öğrenmiş bulunmaktayız.

Önem verdiğimiz bu tebliğe yönelik uzmanlarımızın hazırlamış olduğu teknik değerlendirmeler ekte tarafınıza gönderilmiştir.

Hazırlanacak tebliğde bu uzman görüşlerinin dikkate alınması hususunu önemle bilgilerinize arz/rica ederiz.

Saygılarımızla,

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası YK a.
Mehmet BESLEME
Başkan

Tebliğ hakkında görüşlerimiz için lütfen tıklayınız.

Okunma Sayısı: 548

Tüm Kurumsal »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME