KMO

10. OLAĞAN GENEL KURUL SEÇİMLERİ TAMAMLANDI

    Yayına Giriş Tarihi: 30.12.2019  Güncellenme Zamanı: 30.12.2019 17:53:23  Yayınlayan Birim: ESKİŞEHİR BÖLGE ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 30.12.2019 13:40:00

BÖLGE TEMSİLCİLİĞİMİZ 10. DÖNEM YÖNETİM KURULU VE DELEGE SEÇİMLERİ YAPILDI.

 

Bölge Temsilciliğimiz eğitim salonunda  gerçekleşen Genel Kurulumuza meslektaşlarımızın ilgi göstermesi bizleri  mutlu etmiş , Üyelerimizin , Genel Merkez Yöneticilerinin  katılımlarıyla 10. Dönem  Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik. Daha önceden belirlenmiş gündem içeriği doğrultusunda gerçekleşen Genel Kurul; saygı duruşu ile başlamış,  konukların konuşması, faaliyet ve denetim raporunun okunması, yeni döneme ilişkin dilek ve öneriler ve seçimlerle sonuçlanmıştır. Bölge Temsilciliğimiz Başkanı Kenan ÇALIŞIR‘ın açılış ve sunumu ile başlayan genel kurulumuzda Başkanımız: Özellikle Ülkemizde Kimya sektörünün  ve Kimya Mühendisliği eğitiminin durumunu ve Meslektaşlarımızın işsizlik sorununu dile getirmiş daha sonra Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sayın İbrahim AKYÜREK‘in Genel Merkez çalışmaları, Ülke ,Mesleğimiz ve meslektaşlarımızın sorunları ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak çözüm önerileri konusundaki deneyim ve bilgileri meslektaşlarımız ve yöneticilerimiz ile paylaşmıştır. Dilek ve öneriler bölümünde  ise  söz alan Üyelerimizin; önümüzdeki döneme ilişkin önerileri ve temennileri dile getirilmiş genel kurulumuz  tamamlanmıştır.

TMMOB tarfından "KANAL İSTANBUL HEPİMİZİ İLGİLENDİRİYOR. GÖRÜŞÜNÜ YAZ ,DİLEKÇEYLE BİLDİR" adlı kampanyasına Bölge Temsilciliğmiz seçimlerine katılan üyelerimiz tarafından  imzalanan  dilekçeler yetkililere teslim edilmiştir.

Yapılan seçimler sonucunda;  Genel Merkez Delege  seçimleri yapılmış, Bölge Temsilciliğimiz 10. dönem yeni Yönetim Kuruluna   Kenan ÇALIŞIR, Mustafa SÖĞÜTLÜ ,Suna GÜVEN, Murat TAMER,  ve Yasemin ÜŞÜMEZOĞLU   seçilmiştir.

 

Okunma Sayısı: 95

Eskişehir Bölge Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME