KMO

İLAÇ AKADEMİSİ BAŞLIYOR

    Yayına Giriş Tarihi: 06.11.2020  Güncellenme Zamanı: 06.11.2020 18:46:20  Yayınlayan Birim: ESKİŞEHİR BÖLGE ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 06.11.2020 18:34:34

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak yeni mezun meslektaşlarımız ile 3. ve 4. sınıf öğrencilerimize yönelik “KMO Sektör Akademileri”ni başlatıyoruz. Akademinin ilk çalışması, 16 Kasım-12 Aralık 2020 tarihleri arasında Kimya Mühendisleri Odası İlaç Akademisi adı altında gerçekleştirilecek, 19 Sektör uzmanı tarafından 20 konu başlığı ve 80 alt başlıktan oluşacaktır.

 Değerli Meslektaşımız/Meslektaş Adayımız,

 

 

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak yeni mezun meslektaşlarımız ile 3. ve 4.sınıf öğrencilerimize yönelik "KMO Sektör Akademileri"ni başlatıyoruz.

KMO Sektör Akademileri sayesinde, öğrenci ve yeni mezun meslektaşlarımız iş hayatına atılmadan önce teorik bilginin pratikte karşılığını görebilecek, bilgi açıklarını kapatabilecek ve sektörle ilgili tecrübe sahibi olabilecekler.

Akademinin ilk çalışması, 16 Kasım-12 Aralık 2020 tarihleri arasında Kimya Mühendisleri Odası İlaç Akademisi adı altında gerçekleştirilecek, 19 Sektör uzmanı tarafından 20 konu başlığı ve 80 alt başlıktan oluşacaktır.

Akademiye katılım ücretsiz olup, tüm Türkiye`deki Kimya Mühendisliği ve Biyomühendislik bölümü 3. ve 4. Sınıf öğrencilerine ve yeni mezun meslektaşlarımızın tamamına açıktır.

KMO İlaç Akademisi, salgın nedeniyle online olarak (Zoom programu üzerinden) yapılacak ve program 4 hafta boyunca Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olacaktır.

Programa devam zorunluluğu bulunmaktadır. (En fazla 2 ders devamsızlık hakkı bulunmaktadır.)

Program sonunda katılımcılar, başarılı olmaları durumunda aldıkları belge ile iş hayatına girişte öncelikli bir fırsat yakalamış olacaklar.

KMO İlaç Akademisine kayıt için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Kayıt Linki: https://forms.gle/gV8XWB2eEo3JLeKh8

Akademi Programı:

http://www.kmo.org.tr/resimler/ekler/b6b5f1e74af791e_ek.pdf?tipi=2&turu=H&sube=7

Saygılarımızla,

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şube Yönetim Kurulu

Notlar:
1) Katılım için son başvuru tarihi 12 Kasım 2020

2) KMO Akademi Zoom programı üzerinden gerçekleşecek olup Zoom programını bilgisayarınıza indirmek için https://zoom.us/download adresine girdiğinizde download butonuna tıklayarak program kurulum dosyasını indirebilir, daha sonra inen dosyanın kurulumunu yaparak bilgisayara kurabilirsiniz.

3) Akademi başvurusu onaylanan kişilere 13 Kasım 2020 tarihinde giriş linki e-posta ve sms yoluyla gönderilecektir.

Okunma Sayısı: 143

Eskişehir Bölge Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME