KMO

KMO İSTANBUL ŞUBE GENEL ÜYE (DANIŞMA KURULU) ONLİNE TOPLANTISI / 14 KASIM 2021

    Yayına Giriş Tarihi: 10.11.2021  Güncellenme Zamanı: 10.11.2021 11:59:43  Yayınlayan Birim: İSTANBUL ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 10.11.2021 11:54:03

`Şube Danışma Kurulu (Genel Üye Toplantısı)” internet üzerinden çevrimiçi olarak 14 Kasım Pazar günü saat 18.00`da Zoom programı üzerinden gerçekleştirilecektir.

 

Değerli Üyelerimiz,

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu olarak öncelikli olarak sağlığınızın yerinde olduğunu umut ederek sizleri sevgi ve saygılarımızla selamlıyoruz.

Pandemi nedeniyle yüz yüze yapamadığımız "Şube Danışma Kurulu (Genel Üye Toplantısı)" internet üzerinden çevrimiçi olarak 14 Kasım Pazar günü saat 18.00`da Zoom programı üzerinden gerçekleştirilecektir.

Toplantıya katılım sadece Şubemiz üyelerine açık olup, online olarak gerçekleşecek toplantıya katılım linkini 13 Kasım Cumartesi gününe kadar istanbul@kmo.org.tr adresine mail atarak talep edebilirsiniz.

Saygılarımızla,

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 47. Dönem Yönetim Kurulu

Notlar:

1)    Toplantı Zoom programı üzerinden gerçekleşecek olup Zoom programını bilgisayarınıza indirmek için https://zoom.us/download adresine girdiğinizde download butonuna tıklayarak program kurulum dosyasını indirebilir, daha sonra inen dosyanın kurulumunu yaparak bilgisayara kurabilirsiniz.

2)    Programı indirmeden katılmak amacıyla tarayıcıdan giriş için bağlantıya tıkladıktan sonra sayfanın altında çıkan start your browser seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Girişte sizden mail adresi ve adınız soyadınız istenecek olup, Zoom‘a üye olmanız gerekmemektedir.

 

 

Dosyalar

Etkinlik Afişi (237 KB) (10.11.2021 11:54:11)

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için
Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

Okunma Sayısı: 22

İstanbul Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME