KMO

BOYA SANAYİNE YÖNELİK `BOYA EĞİTİMİ` DUYURUSU

    Yayına Giriş Tarihi: 10.01.2023  Güncellenme Zamanı: 10.01.2023 17:44:59  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 10.01.2023 17:44:45

23 Ocak-20 Mart 2023 tarihleri arasında verilecek olan eğitimler 5 bölüm ve 17 eğitim modülünden oluşacaktır. Zoom programı üzerinden yapılacak ve program 8 hafta boyunca pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 10:30-15:00 saatleri arasında olacaktır.

Değerli Meslektaşlarımız/Sektör Temsilcileri,

Kimya Mühendisleri Odası olarak boya sektöründe çalışan meslektaşlarımız (Kimya Mühendisleri) başta olmak üzere Kimyager, uzman ve yöneticilerin ihtiyaç duyabilecekleri bilgileri içermek üzere Boya Eğitimlerini düzenlemekteyiz.

Boya sektöründen ve akademik dünyadan 24 uzman tarafından 23 Ocak-20 Mart 2023 tarihleri arasında verilecek olan eğitimler 5 bölüm ve 17 eğitim modülünden oluşacaktır. Detaylı bilgiler ekte yer almaktadır.

KMO Boya Eğitimleri online (Zoom programı üzerinden) yapılacak ve program 8 hafta boyunca pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 10:30-15:00 saatleri arasında olacaktır. Eğitime katılmak isteyenlerin, ekte yer alan başvuru formunu doldurarak aşağıda yer alan bağlı bulunduğunuz Şube mail  adresine göndermenizi rica ederiz.

Değerli sektör temsilcileri kurumunuz çalışanlarının bu eğitime katılımlarını bekler, iyi çalışmalar dileriz.


Saygılarımızla,


Engin Çörüşlü

KMO Yönetim Kurulu Başkanı


Mustafa Tunçgenç

KMO Mesleki Eğitim Çalışma Grubu Yürütücüsü


Ankara Şube: ankara@kmo.org.tr

Bursa Şube: bursa@kmo.org.tr

Denizli Şube: denizli@kmo.org.tr

Ege Bölge Şube: ege@kmo.org.tr

Güney Bölge Şube: guney@kmo.org.tr 

İstanbul Şube: istanbul@kmo.org.tr

Kocaeli Şube: kocaeli@kmo.org.tr

Samsun Şube: samsun@kmo.org.tr

Trakya Bölge Şube: trakya@kmo.org.tr

Eskişehir Bölge Tem: eskisehir@kmo.org.tr

Güneydoğu Anadolu Bölge Tem: gabtm@kmo.org.tr

Trabzon Bölge Tem: trabzontm@kmo.org.tr

 

Dosyalar

(842 KB) (10.01.2023 17:44:05)

(378 KB) (10.01.2023 17:44:18)

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için
Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

Okunma Sayısı: 318

Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME