KMO

KMO BİTAG(BİLİMSEL TEKNİK ARAŞTIRMA GRUBU) ÇALIŞMALARI

    Yayına Giriş Tarihi: 18.04.2023  Güncellenme Zamanı: 19.04.2023 09:54:00  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 18.04.2023 11:16:37

BİTAG çalışmaları devam ediyor...

 

Değerli Üyelerimiz,

Mesleki faaliyet alanlarımızla ilgili gelişmeler hakkında kimya mühendisi bakış açısıyla, insanı ve doğayı koruma temelinde, bilimsel ve teknolojik açılardan değerlendirme ve tespit yapabilmek amacıyla rapor hazırlayarak kamu ve yerel yönetimlere yol gösterici ve destekleyici olabilmek için Kimya Mühendisleri Odası çatısı altında Bilimsel ve Teknik Araştırma Grubu (BİTAG) oluşturulmuştur.Ayrıca bu konuda 19.11.2022 tarihli webinar gerçekleştirilmiştir.


KMO 48. Dönem çalışmalarımız Boya, Tekstil, Kozmetik, Su Teknolojisi, Kalite, Çevre, Yangın ve Patlamalar, Proses Güvenliği alanlarında eğitimler, kongre ve sempozyum hazırlıkları, TMMOB Sanayi Kongresi, Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresi gibi etkinliklerle devam etmektedir.

Bununla birlikte sayısı 267 üyeye ulaşan BİTAG üyelerine daha somut, etkin çalışma olanağı ve ortamı yaratabilmek amacıyla, tüm uzmanlık alanlarını 9 ana grupta kümelendirdik.Bu kümeleler kendi aralarında daha somut ve etkin çalışmalar içinde bulunmaya başlamıştır.

Sizlere ulaşan maillerimizi yanıtlayarak veya şubenizin yetkililerine başvurarak çalışmalarımıza katılımınızı ve birlikte fark yaratacak etkinlikler yapabilmeyi diliyoruz. 

 

Saygılarımızla,


Kimya Mühendisleri Odası

Bitag Çalışma Grubu

Okunma Sayısı: 235

Tüm Haberler »

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME