KMO

AMACIMIZ

Daha sağlıklı ve temiz bir çevrede yaşama bilincine ek olarak, milli ve ekonomik değerlerin de korunmasına katkıda bulunmak odamızın en temel görevlerinden biridir. Kamu, özel sektör, üniversite ve diğer paydaşların katılımlarıyla, bilimsel gelişmelerden elde edilen deneyimlerin geniş kitlelere aktarılacağına ve sürdürülebilir bir gelecek için ülkemizin bilimsel / teknolojik altyapısının güçlendirileceğine inancımız tamdır. Kimyasalların tehlikelerinin belirlenmesi kapsamında, hammaddeden nihai ürüne / bertarafa kadar olan süreçte olası tehlikelerin belirlenmesi, yok edilmesi / azaltılması ve acil durumlarda idari / teknik önlemlerin saptaması ve uygulamalardaki eksikliklere dikkat çekilmesi başlıca hedefimizdir. Ayrıca, prosesin tasarımından işletmeye alma ve güvenli yönetimine kadar olan süreçleri irdeleyerek, tesis revizyon çalışmalarında yapılabilecek doğru bilinen yanlışlara da vurgu yapmak istemekteyiz.

Bu kapsamda, firmalardan gelecek eğitimler, burslar, atölye çalışmaları, örnek uygulamalar, oyunlar, vb. gibi teklifleriniz ile kurumların kurumlarla, kurumların kullanıcılarla buluşturulması amaçlanmaktadır. Ana destekleyicinin; Tekfen Mühendislik olduğu sempozyumda siz değerli kurumları aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Sempozyumda ortaya çıkacak taleplerin ve tartışılan tebliğlerin, önümüzdeki yıllarda yapılacak çalışmalar için bilgi birikimi oluşturacağı ve ülke sanayisinin gelişmesine ışık tutacağı öngörülmektedir. 

 

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME