KMO

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 18  > Sonraki >  >> Son >>
 

»

GIDA SANAYİİNDE ÇALIŞAN MÜHENDİSLERE YÖNELİK HAZIRLANAN ANKET ÇALIŞMASININ SONUÇ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

 

— 26.10.2017 GENEL MERKEZ

 

25 Ekim 2017 Çarşamba günü, TMMOB 2017 Yılı Sanayi Kongresi kapsamında, Gıda Sanayi Çalışma Grubu‘nda yer alan ODA`mız, Gıda Mühendisleri Odası ve Ziraat Mühendisleri Odası `Gıda Sanayii ve Mühendisler` konusunda hazırlanan anket çalışmasının, sonuç değerlendirme toplantısını yaptı.
devamı..

»

DÜNYA GIDA GÜNÜ KAPSAMINDA `GIDA, TARIM VE HAYVANCILIKTA TEKELLEŞME` PANELİ TAMAMLANDI.

 

— 23.10.2017 GENEL MERKEZ

 

Oda Başkanımız Dr. Ali UĞURLU`nun Güney Bölge Şubemiz, ZMO, GIDAMO, Veteriner Hekimler Odası ile birlikte düzenlediği `Tekelleşme` konulu konuşması.
devamı..

»

ULUSLARARASI YAPILARDA KİMYASAL KATKILAR 5. SEMPOZYUMU VE SERGİSİ

 

— 18.10.2017 GENEL MERKEZ

 

Sempozyumun 5.si Uluslararası olarak TMMOB Kimya Mühendisleri Odası ve TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası paydaşlığında 19-20 Ekim 2017`de Ankara`da yapılacaktır. Yapılarda Kimyasal Katkılar 5. Uluslararası Sempozyumu ve Sergisi’nin amacı betonarme yapılarda yaygın olarak kullanılan kimyasal katkılar ile ilgili kişi, kurum ve kuruluşları bir araya getirerek sektördeki gelişmelerin tanıtıldığı, sorunların tartışıldığı bir ortam oluşturulması ve kimyasal katkıların daha bilinçli kullanımının sağlanmasıdır.
devamı..

»

`GÖǑÜN ENGELLENMESİ, TARIM VE GIDA‘DA BAĞIMSIZLIK` BAŞLIKLI DÜNYA GIDA GÜNÜ SEMPOZYUMUNU GERÇEKLEŞTİRDİK

 

— 17.10.2017 GENEL MERKEZ

 

Odamızın, Gıda ve Ziraat Mühendisleri Odalarıyla ortaklaşa olarak düzenlediği, `Göç‘ün Engellenmesi, Tarım ve Gıda‘da Bağımsızlık` başlıklı Dünya Gıda Günü Sempozyumumuzu, 14 Ekim 2017 tarihinde Ankara‘da gerçekleştirdik.
devamı..

»

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİM KURSU AÇMA YETKİSİ ADALET BAKANLIĞINDAN ALINMIŞTIR.

 

— 16.10.2017 GENEL MERKEZ

 

6754 sayılı Bilirkişilik Kanunu’na dayanılarak 03.08.2017 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan `Bilirkişilik Yönetmeliği’nde belirtilen şartları sağlayan Odamız, Adalet Bakanlığından; üyelerine, TMMOB’ye bağlı diğer Oda üyelerine ve de bilirkişilik yapabilecek farklı meslek gruplarına “BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ” verme yetkisi almıştır.
devamı..

»

TÜPRAŞ PATLAMASI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

 

— 12.10.2017 GENEL MERKEZ

 

Kazalar olurken `Büyük Endüstriyel Kazaların Önlenmesine Dair Yönetmelik`in yürürlük tarihi neden sürekli erteleniyor?
devamı..

»

DÜNYA GIDA GÜNÜ 2017 SEMPOZYUMU

 

— 11.10.2017 GENEL MERKEZ

 

DÜNYA GIDA GÜNÜ 2017 SEMPOZYUMU
devamı..

»

TMMOB İKK’LARINDAN KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI İLE DAYANIŞMA AÇIKLAMALARI

 

— 10.10.2017 GENEL MERKEZ

 

Türkiye genelinde örgütlü TMMOB İl Koordinasyon Kurulları Kimya Mühendisleri Odası’na Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın talebiyle açılan davada, mahkemenin “KMO Yönetim Kurulunun görevine son verilmesi ve oda seçimlerinin oda ana yönetmeliğine göre yenilenmesi” kararına karşı 28 Eylül 2017 tarihinde illerde basın açıklamaları gerçekleştirdiler.
devamı..

»

EN YAKIN ZAMANDA BİLİRKİŞİLİK EĞİTİMLERİ BAŞLAYACAKTIR.

 

— 05.10.2017 GENEL MERKEZ

 

6754 sayılı Bilirkişilik Kanunu kapsamında 03.08.2017 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan `Bilirkişilik Yönetmeliği`ne göre her türlü bilirkişilik faaliyetinin yapılabilmesi için “BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ”ne katılmak ve sonucunda sertifika sahibi olma zorunluluğu getirilmiştir.
devamı..

»

ULUSLARARASI, YAPILARDA KİMYASAL KATKILAR V. SEMPOZYUMU VE SERGİSİ PROGRAMI YAYINLANDI.

 

— 04.10.2017 GENEL MERKEZ

 

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) ile birlikte düzenlediğimiz Uluslararası Yapılarda Kimyasal Katkılar V Sempozyumu ve Sergisi programı yayınlandı.
devamı..

»

HALKIN TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ (HTKP) HEYETİ ODAMIZ GENEL MERKEZİNİ ZİYARET EDEREK ODAMIZA DESTEK ZİYARETİNDE BULUNDULAR.

 

— 03.10.2017 GENEL MERKEZ

 

Ankara 24. Asliye Hukuk Mahkemesinin Odamız Yönetim Kurulunun görevine son vermesi sonrasında Halkın Türkiye Komünist Partisi (HTKP) Heyeti Odamıza destek ziyaretinde bulunmuşlardır.
devamı..

»

ÖDP`DEN ODAMIZA DESTEK ZİYARETİ.

 

— 29.09.2017 GENEL MERKEZ

 

Özgürlük ve Dayanışma Partisi Heyeti Odamız Genel Merkezini ziyaret ederek Odamıza destek ziyaretinde bulundular.
devamı..

»

CHP, HDP, VATAN PARTİSİ, KESK, DİSK, TTB ODAMIZ İÇİN DESTEK MESAJI YAYINLADI.

 

— 29.09.2017 GENEL MERKEZ

 

Ankara 24. Asliye Hukuk Mahkemesinin Odamız Yönetim Kurulunun görevine son vermesi sonrasında CHP, HDP, Vatan Partisi, KESK, DİSK, TTB Odamız için destek mesajı yayınladı.
devamı..

»

VATAN PARTİSİNDEN ODAMIZA DESTEK ZİYARETİ

 

— 28.09.2017 GENEL MERKEZ

 

Ankara 24. Asliye Hukuk Mahkemesinin Odamız Yönetim Kurulunun görevine son vermesi sonrasında siyasi parti, meslek örgütü ve STK`lar Odamıza destek olma amacıyla Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir.
devamı..

»

EMEP`DEN ODAMIZA DESTEK ZİYARETİ

 

— 28.09.2017 GENEL MERKEZ

 

Ankara 24. Asliye Hukuk Mahkemesinin Odamız Yönetim Kurulunun görevine son vermesi sonrasında siyasi parti, meslek örgütü ve STK`lar Odamıza destek olma amacıyla Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir.
devamı..

»

HALKEVLERİ GENEL MERKEZİNDEN ODAMIZA DESTEK ZİYARETİ.

 

— 28.09.2017 GENEL MERKEZ

 

Ankara 24. Asliye Hukuk Mahkemesinin Odamız Yönetim Kurulunun görevine son vermesi sonrasında siyasi parti, meslek örgütü ve STK`lar Odamıza destek olma amacıyla Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir.
devamı..

»

ODAMIZDAN; CHP, BİRGÜN, CUMHURİYET VE EVRENSEL GAZETELERİNE ZİYARET

 

— 21.09.2017 GENEL MERKEZ

 

Odamız yönetim kurulunun görevden alınması için açılmış olan davanın 25 Eylül günü gerçekleşecek olan duruşması ile ilgili olarak destek ve bilgilendirme amaçlı Cumhuriyet Halk Partisi ile Birgün, Cumhuriyet ve Evrensel gazeteleri ziyaret edilmiştir.
devamı..

»

SİİRT KURTALAN`DAKİ KLOR GAZI ZEHİRLENMESİ RAPORU YAYINLANDI.

 

— 18.09.2017 GENEL MERKEZ

 

Türk Tabipler Birliği (TTB) ve Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği tarafından oluşturulan içerisinde Oda Başkanımız Dr. Ali UĞURLU`nun da bulunduğu heyet bölgede incelemeler ve görüşmeler yaparak yüzün üzerindeki yurttaşımızın zehirlenmesi ile ilgili aşağıdaki raporu hazırlayarak ilgili kurumlara ve kamuoyuna açıklamıştır.
devamı..

»

GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI, GIDA VE KONTROL GENEL MÜDÜRÜ MUHARREM SELÇUK İLE GÖRÜŞTÜK

 

— 12.09.2017 GENEL MERKEZ

 

Oda Başkanımızın da dahil olduğu ve aralarında GIDAMO, ZMO ve TVHB başkan ve üyelerinin olduğu bir grupla GTHB GKGM Muharrem Selçuk ziyaret edilerek İZP uygulamasındaki sorunlar aktarılmıştır.
devamı..

»

ACI KAYBIMIZ

 

— 11.09.2017 GENEL MERKEZ

 

Bursa Şubemiz Kurucu Başkanı Osman DEMİR `i Kaybettik.
devamı..

»

DÜNYA KİMYA MÜHENDİSLİĞİ X. KONGRESİ.

 

— 05.09.2017 GENEL MERKEZ

 

Dünya Kimya Mühendisliği Onuncu Kongresi 1-5 Ekim 2017 tarihinde İspanya`da gerçekleştirilecektir.
devamı..

»

KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI BİLİM VE HİZMET ÖDÜLÜ YÖNERGESİ YAYINLANDI.

 

— 21.08.2017 GENEL MERKEZ

 

Meslek alanımıza ve Odamıza hizmetleri dokunan meslektaşlarımıza bu yıldan itibaren bilim ve hizmet ödülü verilecektir.
devamı..

»

GIDA SANAYİİNDE ÇALIŞAN MÜHENDİSLERE YÖNELİK HAZIRLANAN ANKET TOPLANTISI

 

— 18.08.2017 GENEL MERKEZ

 

18 Ağustos 2017 Cuma günü Ziraat Mühendisleri Odasında, TMMOB 2017 Yılı Sanayi Kongresi kapsamında Gıda Sanayi Çalışma Grubu‘nda yer alan üç oda; Ziraat Mühendisleri Odası, Gıda Mühendisleri Odası, Kimya Mühendisleri Odası bir toplantı düzenledi.
devamı..

»

TMMOB TEOMAN ÖZTÜRK ÖĞRENCİ EVİ VE SOSYAL TESİSİ KAYIT BAŞVURULARI BAŞLADI

 

— 17.08.2017 GENEL MERKEZ

 

TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisi 2017-2018 öğrenim dönemi için başvuru ve kayıtlar başladı. 2 kişilik odalarda kahvaltı dahil kişi başı 1 aylık oda katkı payı 550 TL olan öğrenci evi için başvurular web sayfası üzerinden yapılacaktır. Başvuru için son tarih 22 Eylül 2017’dir. Başvuruları kabul edilenlerin yerleştirme işlemleri 11 Eylül 2017 tarihinden itibaren yapılacaktır.
devamı..

»

BİLİRKİŞİLİK YÖNETMELİĞİ YAYINLANDI.

 

— 14.08.2017 GENEL MERKEZ

 

Yönetmelik sonrasında TMMOB tarafından hazırlanacak olan Yönerge ile meslektaşlarımızın eğitimleri Odalarımız tarafından verilecek ve bilirkişilik yapacak olanlar Odalar tarafından uzmanlık alanlarına göre belgelendirilecektir.
devamı..

»

GIDA TOPLANTISI

 

— 11.08.2017 GENEL MERKEZ

 

10 Ağustos 2017 Perşembe günü, Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Ali UĞURLU, Odamız Merkez Teknik Görevlisi İmren TAŞKIRAN, ZMO Yönetim Kurulu Başkanı Özden GÜNGÖR, ZMO Yönetim Kurulu Yazman Üyesi Murat ASLAN, TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Zeki TAYDAŞ, Gıda Mühendisleri Odası Başkanı Yusuf SONGÜL, Gıda Mühendisleri Odası Genel Sekreteri Sinan KAPLAN‘ın katılımlarıyla bir toplantı düzenlendi.
devamı..

»

4. ULUSAL LABORATUVAR AKREDİTASYONU VE GÜVENLİĞİ SEMPOZYUMU VE SERGİSİ 1. DUYURUSU YAYINLANDI

 

— 09.08.2017 GENEL MERKEZ

 

İstanbul Şubemiz tarafından düzenlenen I.,II.,ve III.ULAG Sempozyumu’ndan sonra 4.ULAG (4.Ulusal Laboratuvar Akreditasyonu ve Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi ) , 25-26-27 Nisan 2018 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü, 2010 Avrupa Kültür Başkenti Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.
devamı..

»

TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİNDEN ODAMIZA DESTEK.

 

— 01.08.2017 GENEL MERKEZ

 

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının Odamızı şikayeti üzerine 24. Asliye Hukuk Mahkemesince Odamız Yönetim Kurulunun görevden alınması istemi ile açılan davaya Türkiye Barolar Birliğinden destek geldi.
devamı..

»

İSTİHDAMI ZORUNLU PERSONEL ÜCRETLERİNİ BELİRLEME YETKİSİ DANIŞTAY TARAFINDAN ODAMIZA VERİLDİ

 

— 25.07.2017 GENEL MERKEZ

 

ODA’MIZIN;İSTİHDAMI ZORUNLU PERSONEL ÜCRETİ BELİRLEME YETKİSİNİN İPTALİ İÇİN BİR FİRMANIN AÇTIĞI DAVADA RET KARARI VEREN DANIŞTAY, BU KEZ DE FİRMANIN TEMYİZ İSTEMİNİ DE REDDETTİ.
devamı..

»

ODAMIZ BÜNYESİNDE İLK KEZ BURSA ŞUBESİNDE BİYOSİDAL EĞİTİMİ DÜZENLENECEKTİR.

 

— 19.07.2017 GENEL MERKEZ

 

devamı..

»

AB REACH TÜZÜĞÜ`NÜ UYUMLAŞTIRAN `KKDİK YÖNETMELİĞİ` RESMİ GAZETE`DE YAYIMLANDI!

 

— 17.07.2017 GENEL MERKEZ

 

AB REACH Tüzüğü`nü uyumlaştıran Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlanması Hakkında Yönetmelik Resmi Gazete`de yayımlandı.
devamı..

»

BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞININ ODAMIZA KARŞI AÇMIŞ OLDUĞU DAVADA 2. CELSE GÖRÜLDÜ.

 

— 10.07.2017 GENEL MERKEZ

 

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının Odamız Yönetim Kurulunun görevden alınması talebi ile yapmış olduğu şikayet sonucu Ankara 24. Asliye Mahkemesinde açılmış olan davanın 2. duruşması yapıldı.
devamı..

»

TMMOB’NİN ASGARİ ÜCRET MÜCADELESİ

 

— 07.07.2017 GENEL MERKEZ

 

TMMOB ve SGK arasında kayıtdışı çalışmayı önlemek üzere imzalanan ve ancak iki taraflı anlaşma ile kaldırılabilecek olan Asgari Ücret Protokolü, SGK tarafından tek taraflı olarak feshedildi.
devamı..

»

`KİMYASALLARIN KAYDI, DEĞERLENDİRİLMESİ, İZNİ VE KISITLANMASI HAKKINDA YÖNETMELİK` YAYINLANDI

 

— 30.06.2017 GENEL MERKEZ

 

`KİMYASALLARIN KAYDI, DEĞERLENDİRİLMESİ, İZNİ VE KISITLANMASI HAKKINDA YÖNETMELİK` YAYINLANDI
devamı..

»

BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞININ ODAMIZA KARŞI AÇMIŞ OLDUĞU DAVA BAŞLADI.

 

— 15.06.2017 GENEL MERKEZ

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 6235 sayılı TMMOB yasasının Ek 4. maddesi gerekçe gösterilerek Odamız Yönetim Kurulunun görevden alınması için açılan davanın birinci duruşması 15.06.2017 tarihinde yapıldı.
devamı..

»

ÖDP HEYETİ DESTEKLERİNİ BİLDİRMEK İÇİN ODAMIZI ZİYARET ETTİ.

 

— 14.06.2017 GENEL MERKEZ

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının 6235 sayılı TMMOB Yasasının Ek 4. Maddesine istinaden Oda Yönetim Kurulumuzun görevden alınması istemi ile açılmış olan davanın duruşma öncesi Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) heyeti 14.06.2017 tarihinde Odamızı ziyaret ederek destek ziyaretinde bulunmuşlardır.
devamı..

»

TMMOB, KMO YÖNETİM KURULUNUN GÖREVDEN ALINMASI İÇİN AÇILAN DAVA İLE İLGİLİ OLARAK ODA BAŞKANLARI İLE BİRLİKTE BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ.

 

— 14.06.2017 GENEL MERKEZ

 

TMMOB Yönetim Kurulu ile Oda Başkanları, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı başvurusu sonucu Kimya Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu’nun görevden alınması davasına ilişkin 14 Haziran 2017 tarihinde TMMOB’de bir basın toplantısı düzenledi.
devamı..

»

GIDA İŞLETMELERİNDE KAYIT VE ONAY İŞLEMLERİNE DAİR YÖNETMELİK DEĞİŞİKLİĞİ TOPLANTISI

 

— 31.05.2017 GENEL MERKEZ

 

30 Mayıs 2017 tarihinde ZMO Genel Merkezinde TMMOB Gıda Mühendisleri Odası, Ziraat Mühendisleri Odası, Veteriner Hekimleri Birliği ve Odamızın katıldığı gıda işletmelerinde istihdamı zorunlu personel konusu ile ilgili ortak bir toplantı gerçekleştirilmiştir.
devamı..

»

TMMOB 44. DÖNEM III. DANIŞMA KURULU’NA KATILDIK

 

— 29.05.2017 GENEL MERKEZ

 

44. Dönem TMMOB III. Danışma Kurulu toplantısı, 27 Mayıs 2017 tarihinde İnşaat Mühendisleri Odası Teoman Öztürk toplantı salonunda gerçekleştirildi.
devamı..

»

TMMOB DANIŞMA KURULU 27 MAYIS 2017`DE TOPLANIYOR..

 

— 26.05.2017 GENEL MERKEZ

 

TMMOB 44. Dönem III. Danışma Kurulu 27 Mayıs 2017 Cumartesi günü ` TMMOB Çalışmaları, Referandum süreci ve sonuçlarının değerlendirilmesi, güncel gelişmeler ve TMMOB ` gündemi ile Ankara’da toplanıyor.
devamı..

»

ZORUNLU BİR AÇIKLAMA: AİDAT BORCU OLAN ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE

 

— 25.05.2017 GENEL MERKEZ

 

Kimya Mühendisleri Odası, Anayasa’nın 135. Maddesine göre kurulmuş, Kamu Kurumu niteliğinde meslek kuruluşudur.
devamı..

»

KMO EGE BÖLGE ŞUBESİ 5. ULUSARARASI POLİMERİK KOMPOZİTLER SEMPOZYUMU`NU DÜZENLİYOR

 

— 18.05.2017 GENEL MERKEZ

 

İlgili sempozyum bilgilerine ekteki dosyalardan ulaşabilirsiniz.
devamı..

»

KMO ESKİ ODA BAŞKANLARI TOPLANTISI

 

— 15.05.2017 GENEL MERKEZ

 

13 Mayıs 2017 tarihinde Odamız Genel Merkezinde Odamızın Eski Yönetim Kurulu Başkanları ile 45. Dönem Oda Yönetim Kurulu arasında toplantı gerçekleştirilmiştir.
devamı..

»

SOMA`YI UNUTMADIK!

 

— 13.05.2017 GENEL MERKEZ

 

SOMA faciasında kaybettiğimiz 301 insanımızı saygıyla anıyoruz...
devamı..

»

TMMOB`DEN EĞİTİM SEMPOZYUMU KATILIMCILARINA ÇAĞRI

 

— 10.05.2017 GENEL MERKEZ

 

TMMOB; Mühendislik, Mimarlık, Şehir Plancılığı Eğitimi Sempozyumu`nda buluşmak üzere mühendisler, mimarlar, şehir plancıları, akademisyenler, bilim insanları, araştırmacılar, öğrenciler ve tüm ilgililerine dönük bir çağrı yayınladı.
devamı..

»

XVI. TEKSTİL TEKNOLOJİSİ VE KİMYASINDAKİ SON GELİŞMELER SEMPOZYUMU 4-5-6 MAYIS TARİHLERİNDE BURSA’DA GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR

 

— 03.05.2017 GENEL MERKEZ

 

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası tarafından otuz iki yıldır geleneksel olarak düzenlenen TEKSTİL TEKNOLOJİSİ ve KİMYASINDAKİ SON GELİŞMELER SEMPOZYUMU’ nun XVI.’ sı ikinci kez uluslararası olarak TMMOB Tekstil Mühendisleri Odası işbirliği ile “Türkiye’de Tekstil Sektörünün Geleceği” ana teması ile 4-5-6 Mayıs 2017 tarihlerinde Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) yerleşkesinde düzenlenecektir.
devamı..

»

KMO GENİŞLETİLMİŞ BÜYÜK ÖRGÜT TOPLANTISINI (3. DANIŞMA KURULU) GERÇEKLEŞTİRDİK.

 

— 02.05.2017 GENEL MERKEZ

 

28-29-30 Nisan tarihlerinde Antalya’ da KMO genişletilmiş büyük örgüt toplantısı (3. Danışma Kurulu) gerçekleştirilmiştir.
devamı..

»

KMO BÜYÜK ÖRGÜT TOPLANTISI (ÜÇÜNCÜ DANIŞMA KURULU) BAŞLADI.

 

— 28.04.2017 GENEL MERKEZ

 

Şubelerden gelen delegeler ile il temsilcilerinin de katılımı ile üç gün sürecek genişletilmiş Danışma Kurulu Antalya`da başladı.
devamı..

»

MESLEKTAŞLARIMIZA ÖNEMLİ DUYURU

 

— 10.04.2017 GENEL MERKEZ

 

Kimya, Biyomühendis, Kimya ve Süreç, Kimya ve Biyoloji, Polimer ve Biyoproses Mühendislik alanlarında teknik not, açıklama, kısa yazı yayınlamak isteyen üyelerimize önemli duyuru.
devamı..

»

BİYOSİDAL ÜRÜNLERİN KULLANIM USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK‘İN 10. MADDESİ GEREĞİ YASAL ZORUNLULUK OLAN EĞİTİM ODAMIZ TARAFINDAN VERİLMEKTEDİR.

 

— 06.04.2017 GENEL MERKEZ

 

devamı..
 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 18  > Sonraki >  >> Son >>
 

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME